Ana Sayfa Barışma Duası Eşimle Barışmak İçin Dua

Eşimle Barışmak İçin Dua

726
3

Eşimle Barışmak İçin Dua

Eşimle Barışmak İçin Dua
Eşimle Barışmak İçin Dua

Eşinizle yaşadığınız sorunlu süreçler aranızda bazı soğukluklara sebep olabilmektedir. Hatta bazı yaşanmışlıklar eşinizin sizinle küsmesine varan tatsız halleri beraberinde getirebilmektedir. Böyle bir durumda eşinizle tekrar bir araya gelmek istiyorsanız eşimle barışmak için dua sayesinde bu dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yeniden bir araya gelmenizi sağlayacak olan bu dua ve onun yüksek etki alanı ile yaşananları tekrar değerlendirme ve birlikte bir çözüm bulabilme şansınızı da arttırabilirsiniz. Kısa sürede etki eden dualar arasında yer alması sebebiyle küslüğünüz uzamadan aranızdaki buzları eritme fırsatı bulabilirsiniz.

Sevdiğim Geri Dönsün Dua

Çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanın tüm çabalarınıza rağmen sizi bırakıp gitmesi oldukça zor bir dönemi de beraberinde getirmektedir. Ondan ayrı geçirdiğiniz günlerin sizde bıraktığı derin izler sebebiyle hemen geri gelmesi için de başka çabalar göstermeye gayret edebilirsiniz. Fakat denemeleriniz başarısız sonuçlandığında umudunuz da azalabilir.

En umutsuz anların yegane ışı da duadır. Sevdiğim geri dönsün dua yöntemi ile ummadığınız bir anda sevdiğinizin size dönmesini sağlayabilirsiniz. Kalbinde merhamet ve aşkla birlikte size dönecek olan sevdiğinize kavuşmayı bu dua sayesinde başarabilirsiniz.

Sevdiğinin Hemen Araması İçin Dua

Eşimle Barışmak İçin Dua
Eşimle Barışmak İçin Dua

Sevdiğinin kişiden uzak kaldığınızda, onunla tartışıp küstüğünüzde ya da onu görmenizin mümkün olmadığı anlarda onun sizi aramasını isteyebilirsiniz. Bu arzunuzu gerçekleştirmek için sevdiğinin hemen araması için dua metodunu uygulayabilir ve onun sizi en kısa sürede aramasını sağlayabilirsiniz.

Giden Eşin Geri Gelmesi İçin Dua

Kalpten bir aşkla bağlı olduğunuz eşiniz evliliğinizi bitirmek istediğinde ve evden ayrılma kararı aldığında büyük üzüntüler yaşamanıza sebep olabilmektedir. Bazen de yaşanan büyük kavgalar sonucu eşiniz evinizi terk edebilir. Böyle durumlarda onu ikna edemediğinizde aradığınız çareyi giden eşin geri gelmesi için dua ile bulabilirsiniz. Çok etkili bir dua olan giden eşi getirme duası en yakın zamanda eşinizin evin dönmesine vesile olacaktır.

Düşmanı Uzaklaştırma Duası

Kendinizi tehlikede hissetmenize sebep olan ya da hayatınıza negatif enerjisiyle mutsuzluk getiren insanlardan kurtulmak düşmanı uzaklaştırma duası ile mümkündür. Bu dua sonrasında bu art niyetli insanların yaşantınıza yaklaşamadığını, size zarar veremediklerini fark edeceksiniz.

Ayrıca Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Medine3

Uzun yolculuk yapmak zorunda olduğum muavinlik mesleğindeyken sevgilimle ayrıldık ve barışmak imkansızdı çünkü mesleğimi değiştiremezdim artık bu yaştan sonra ama internetten yasin bey hocanın bağlama duaları ve aşk vefkileri sayesinde sevgilimi geri kazandım bende değişen bir şey yokken aynı işi yapmama rağmen sevgilim artık herşeyi anlayışla karşılıyor hocam sayesinde oldu herşeyAllah razı olsun ondan

Alim

Nişanlım gözi dışarda biriydi ali hocayla çalışmaya karar verdim onunda bende. Şuan bakalım yeni yapıldı gelmesini bekliyorum. Sonuçları yazcam yine çok içim rahat.

NEDIM

DOĞRU KARAR