Ana Sayfa Aşık Etme Duaları Eşimi Kendime Nasıl Aşık Edebilirim Dua

Eşimi Kendime Nasıl Aşık Edebilirim Dua

913
1

Eşimi Kendime Nasıl Aşık Edebilirim Dua

Eşimi Kendime Nasıl Aşık Edebilirim Dua
Eşimi Kendime Nasıl Aşık Edebilirim Dua

Bazı evliliklerden çiftler arasındaki aşk bitebilir. Ya da bazı görücü usulü evliliklerde aşk henüz başlamamış olabilir.

Her iki durumda da eşinizin size aşkla bağlanmasını istiyorsanız eşimi kendime nasıl aşık edebilirim dua yoluyla evliliğinizde aşkın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bu tesirli duanın hem size hem eşinize hem de evlilik hayatınıza katacağı mutluluk sayesinde huzurlu bir yuvanın saadetine erişebilirsiniz.

Velesevfe Yuğrike Rabbüke Feterda

Kalbinizden geçenlerin gerçekleşmesi için okunan Velesevfe Yuğrike Rabbüke Feterda Ayeti dileklerinizin kabulü için tekrar ettiğinizde oldukça tesirli olmaktadır. Bundan dolayı kalben dilediğiniz ve samimiyetle dua ettiğiniz bir isteğinizle birlikte tekrar ettiğinizde gerçekleşmesi için yakarışınızı simgelemektedir.

Düşmanı Ayağına Getirme Duası

Size karşı davranışları ve bazen de gıyabınızda kurdukları tuzaklarıyla yaşamınızda olumsuzluklara sebep olan insanlar olabilir. Bu insanları yaptığına pişman etmek ve size karşı mahcup olmalarını sağlamak istiyorsanız düşmanı ayağına getirme duası ile bunu yapabilirsiniz. Bu dua sonrasında size düşmanlık besleyerek yanlış davranışta bulunanlar pişmanlıklarını dile getirmek için ayağınıza kadar gelecektir. Sizden özür dilemenin çeşitli yollarını arayacaklardır.

Uzaktaki Eşimi Kendime Nasıl Aşık Edebilirim Dua

Eşimi Kendime Nasıl Aşık Edebilirim Dua
Eşimi Kendime Nasıl Aşık Edebilirim Dua

Uzun mesafelerin getirdiği kopukluk hissi sevdiğiniz kişinin size karşılık vermesini sağlamak için çaba göstermenizi zorlaştırabilir. Uzaktaki birini kendine aşık etme duası ile bu çabanızı olumlu sonuçlandırabilirsiniz. Üstelik tesirli dualardan biri olan bu dua ile size aşık olan kişinin aranızdaki mesafeleri umursamaması hatta onları aşarak size ulaşmak için hamlelerde bulunması bile mümkün olabilmektedir.

Eşini Kendine Bağlamanın Duası

Evliliğinizde eşinizin size duyduğu bağlılıktan şüphe duyduğunuz ya da bu bağlılığın azalmasına sebep olan olaylar yaşadığınız bazı zaman dilimleri olabilir. Bu durumu kendi lehinize döndürmek için eşini kendine bağlamanın duası ile eşinizin size duyduğu bağlılığı arttırabilir, kopan bağlarınızı canlandırabilirsiniz.

Böylelikle eşinizin size karşı gösterdiği ilgi ve sevgiyi de şefkat ve çabayı da aynı oranda arttırma şansı bulursunuz. Ancak bağlılığı arttıran duaların yapılması için uygulanma aşamalarına dair ve duanın özelliklerine ilişkin uzman insanlardan ve güvenilir kaynaklardan yardım almanız son derece önemli bir meseledir.

Ayrıca En Ağır Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

4 1 vote
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Sinan Kemar

Ben okuyan bir gencim. Çocukken annemle babamın kavgaları olsun bir çocuğun görmemesi gereken birşeyler gördüğüm için olsun psikolojim pek dengeli değildi ve bu konu bana okul ve arkadaşlarım konusunda gerçekten zorluk çıkarıyordu birkaç psikolog denedim zamanında , ilaçlar aldım fakat hiçbiri etki etmedi. En sonunda annem beni hocamızla tanıştırdı çok şükür o günden beridir kafam çok rahat keşke daha önceden tanışsaymışız hocamızla dediğim günler oluyor