Ana Sayfa Aşk Büyüleri Erkek Arkadaşıma Aşk Büyüsü

Erkek Arkadaşıma Aşk Büyüsü

681
5

Erkek Arkadaşıma Aşk Büyüsü

Erkek Arkadaşıma Aşk Büyüsü
Erkek Arkadaşıma Aşk Büyüsü

Erkeklere büyü yapılır mı? Aşk büyüsü nasıl yapılır? Erkek arkadaşıma aşk büyüsü yapabilir miyim? Erkek arkadaşıma aşk büyüsü yapmak için neye ihtiyacım var? Sevdiğim erkeğe aşk büyüsü yapılır mı? Erkeğe aşk büyüsü nasıl yapılır? Sevdiğim adama aşk büyüsü nasıl yapılır? Nişanlıma aşk büyüsü nedir? Bu soruların cevaplarını sizin için topladık. O zaman ilk sorudan başlayarak sizler için hepsini cevaplandıralım. Erkeklere büyü yapılır mı?

Aslında büyü türlü türlü şekillerde ve türlü türlü şeylere yapılabilmektedir. Yapılma şekilleri bu yazımızın bir parçasını oluşturmasa da diğer yazılarımızda bunlara dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Bunun dışında büyü nelere yapılır sorusuna gelirsek büyü kullanılarak bir çok şeye yapılabilmektedir.

Örneğin bir saksı ya da size ait herhangi bir nesne araçlığı ile büyü yapılabilmektedir. Çevrenizden kapı kolunda kapının görünmeyen köşelerinden domuz yağı sürüldüğünü görmüş ya da duymuş olabilirsiniz. İş böyle olunca da görüldüğü gibi büyü aslında herkese yapılabilmektedir. Yani sorunun cevabını net bir şekilde vermemiz gerekirse erkeklere büyü yapabilirsiniz. Hatta birçok kişi erkek arkadaşını ya da hiç tanımadığı kişileri kendine aşık etmek amacıyla büyüye başvurmaktadır. Bu yüzden evet yapabilirsiniz. Aşk büyüsü nasıl yapılır?

Aşk Büyüsü Tarifi

Sizin için yüzde yüz geçerli olan aşk büyüsünü burada paylaşacağız. Yapan bir daha yapıyor. Bir kere yapan asla vazgeçemiyor. Bundan sonra aşk acısı çekmeye son veriyoruz. İstediğiniz kişi sizi istemiyor mu? Hayatınız boyunca içinizde bir ukde kalmasına gerek yok. Bu büyü ile onu kendinize bağlayabilir ve sonsuza kadar mutlu olabilirsiniz.

Aşk büyüsünün etki alanı oldukça büyüktür. Bu büyü sayesine belki de kendinize birden fazla kişiyi bile aşık edebilirsiniz. Ancak dikkatli olmakta fayda olduğunu bilmelisiniz. Sizin için bu büyüyü yapacağını söyleyip sizi dolandırmaya çıkabilecek kişi sayısı da oldukça fazla olacaktır. Aşk Büyüsü ile aynı zamanda âşık olduğunuz kişi ile aranızda olan sorunları da çözebilirsiniz. Ancak diğer birçok büyü gibi aşk büyüsü de bir uzman tarafından yapılması gerekmektedir. Uzman tarafından yapılmayan büyüler başınıza dert açabilmektedir.

Erkek Arkadaşıma Aşk Büyüleri

Erkek arkadaşıma aşk büyüsü yapabilir miyim? Aslında bu sorunun cevabını size biraz önce vermiş bulunduk. Evet, erkek arkadaşınıza da aşk büyüsü yapabilirsiniz. Erkek arkadaşınıza yapmış olduğunuz aşk büyüsü eğer aranızda oluşmuş olan bir soğukluk ya da problem varsa bunların çözümünü size getirecektir. Yaptığınız aşk büyüsü ile eskisinden daha iyi bir duruma bile gelebilirsiniz.

Yani bu yolla aslında bir sonraki soruya da cevap vermiş bulunuyoruz. Erkek arkadaşınız olmasa da sevdiğiniz kişiye de aşk büyüsü yapabilirsiniz. Nişanlınıza da aşk büyüsü yapabilirsiniz. Ancak unutmamak gerekir ki her büyü de olduğu gibi aşk büyüsü de zamanla etkisini azaltacaktır. Eğer zamanla etkisini azaltacaksa bu büyünün etkisi bittiğinde büyüyü yaptığınız kişi eski haline dönecektir.

Bunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Gerçek aşk saflıktan meydana gelir. Eğer biri sizi sevmiyorsa belki de sizi daha güzel seven biri sizin için bekliyordur. Bunun için erkek arkadaşıma aşk büyüsü nasıl yaparım diye düşünürken aşk büyüsünün etkisinin geçeceğini göze almanız gerekecektir. Erkek arkadaşıma aşk büyüsü yaptığımda belki beni eşsiz güzellikte ve muhteşem zamanlar bekliyor olabilir. Ancak ya bu etki bittiğinde ne olacak? Ya daha kötü sonuçlar ile karşı karşıya ya kalırsak.

Bu nedenle erkek arkadaşıma ask büyüsü diye düşünmek yerine gerçekten akıl yolu ile bu sorunları bir çözüme kavuşturup kavuşturulamayacağı bakılmalıdır. Bunun dışında gidecek olan zorlanmamalıdır. Birinin hayatınızdan çıkması elbette üzücüdür. Alışkanlıklarınızı yeni baştan yapmak, tek hayatı iki kişi yaşadığınız durumu yeni baştan kurmak zor olacaktır.

Ancak vücudun kanserli parçasından kurtulmazsanız bu da sizin ölümünüze neden olabilir. Evet, bu uç bir örnek olabilir belki ama kurtulmadığınız bu parça ileride hayatınızda oluşabilecek daha büyük sorunlara yol açabilir. Belki psikolojik bir takım sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinize fiziksel olarak zarar verebilirsiniz. Hayatınızın ve kendinizin değerini bilin. Bu hayata belki de tekrar gelemeyeceğiz. Kötü ilişkiler bize hayatta öğrenmemiz gerekeni öğretir. Dersinizi alın ve yolunuza devam edin ki hayatınızda sizin için daha iyi olacak olanlar da size gelebilsin. İyi günler dileriz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Umran2

Verdiğin aşk tılsımı vefk etkisini gösterdi süpersin hocam

Amir-K

Dua yaptirdim faydasini gordum ali hocam

Huseyin

Ali hocama dua yaptırdım başarılı bir şekilde işlerimi hallettim sonuç başarılı oldu belli bir süre sonra işe yaradı teşekkür ederim ali hocama başarılar dilerim.

Aslım

Eşimle aramız bozuktu ali hocaya gittim bana dua yaptı yedi gün boyunca üstümde tasıdım o duayı eşimle aramız düzeldi allah razı olsun hocam

Pikimiki

Erkek arkadaşıma aşk duası yaptırmak için Ali hocama gitmiştim bir ayın sonunda işe yaradı herkese tavsiye ederim