Ana Sayfa Aşık Etme Büyüleri Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

1340
3

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü
Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü! Hoşlandığınız bir erkeği kendinize aşık etmek istiyorsanız çok doğru yerdesiniz. Hocamız kendine has ruhani ilimleri kullanarak celbi muhabbet ve istediğiniz kişiyi size aşık etmek için çalışmalar yapmakta. Bu çalışmalar kaç günde olacağı bakım belli oluyor. Etkili denenmiş olan aşşık etme duaları kullanılmaktadır.

Evde Yapılan Kendine Aşık Etme Büyüsü

Tek taraflı ya da sevginin azaldığının düşünüldüğü durumlarda âşık olan kişinin kolayca yapabileceği kendine Aşık Etme Büyüsü; doğru uygulandığında güzel sonuçlar verir.

Evde yapılan kendine aşık etme büyüsünde kullanılan malzemeler; gül yağı / aromatik çubuk, pembe gül, rengi pembe olan ince bir mum ve bakır malzemeden üretilmiş mumdan geçebilecek büyüklükte bir halkadır.

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü için Venüs gezegeninin hem mistik hem de büyülü gücünden yararlanmak için büyünün yapılacağı gün Cuma saat ise gece on ikiden sonra olmalıdır. Kendine aşık etme büyüsünün en önemli özelliği ve ilk adımı âşık olan kişinin temiz ve güzel kokmasıdır. Bu yüzden büyüyü yapacak kişi gül yağı / güllü aromatik suda banyo yaparak temizlenmelidir. Kişinin temizliği sonrasında ise büyünün yapılacağı odanın güllerle süslenerek ortam karanlık bir hale getirilir.

Büyünün yapılacağı ortamın aydınlatması ise pembe mum ile yapılacaktır. Kişinin giymiş olduğu kıyafet ise kişinin kendini içerisinde güzel hissedeceği, rahat ve aşkı temsil eden pembe renkte olmalıdır. Amaç kıyafet değil kişinin kendini en güzel hissettiği şekilde büyüyü uygulamasıdır. Bu yüzden kişi giyinik olabileceği gibi çıplak bir şekilde de kendine aşık etme büyüsünü uygulayabilir.

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü! Mumun yakılması ise bakır halkanın mumun üzerinden geçirilmesi sonrasında olmalıdır. Daha sonra ise büyünün tamamlanması için gerekli olan sözlen en içten ve kalpten gelen duygularla sürekli olarak tekrarlanmalıdır. Aşkın gücünü kalbinizde hissedene kadar gerekli tekrarlar yapıldıktan sonra yanan mum üzerinde olan halkaya odaklanarak âşık olunan kişi, aşık olunan kişiyle birlikte geçirilecek güzel günler düşünülerek tüm ruhunuzla hissedin.

Son adım ise halkanın mumdan çıkartılarak âşık olan kişinin sol parmağına takılmasıdır. Belirli bir süre sonrasında elde kalan yüzük çıkartılırken aşkınızın sizinle yaşadığını bilin ve tüm yaşantınızı buna göre ayarlayarak yüzüğü saklayın. Evde yapılan aşık etme büyüsünün gerçekleşmesi kişinin tüm adımları doğru uygulamasına, inancına, aşkının gücüne göre etki edecektir.

Erkeği Kendine aşık etme büyüsü içinde kullanılan mumların renkleri ve anlamları aşağıda yer almaktadır. Evde yapılan kendine aşk büyüsünde aşık olan kişi kullanılan mum rengine göre farklı etki yaratabilir.

Kırmızı Renkli Mumun Anlamı: Aşk, Cazibe, Şehvet, Mutluluk, Bağlama, Cinsellik

Pembe Renkli Mumun Anlamı: Evlik, Kısmet Açma, Yuva Kurmak

Beyaz Renkli Mumun Anlamı: Aşk, Bağlılık

Mavi Renkli Mumun Anlamı: İç Huzur, Dilek, Huzur

Siyah Renkli Mumun Anlamı: Ayrılık

Sarı ya da Yeşil Renkli Mumun Anlamı: Şifa, Sağlık

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü Gerçekten Tutar Mı?

İnsanoğlu her ne kadar maddi gerçeklerle yüz yüze kalsa da herkesin amacı mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamaktır. Huzur ve mutluluk ise insanın âşık olduğu kişiyle beraber olmasıyla sağlanır. Kişinin karşılık göremediği bir duygun içerisinde olması ise berbat bir durum olmakla beraber; çözüm için farklı yöntemler bulmaya çalışırlar.

Kendine Aşık Etme Büyüsünün bu kadar çok kişi tarafından konuşulmasının, merak edilmesinin en önemli nedeni büyünün gerçekleşme etkisidir. Büyünün gerçekleşmesi için âşık olduğunu düşünen kişinin duygularının saflığı, aşkının yoğunluğu oldukça önemlidir. Duyguları yeterince kuvvetli olmayan, inat ya da intikam için uygulanması istenen durumlarda kendine aşık etme büyüsü işe yaramadığı gibi bazı durumlarda kişiyi olumsuz yönde etkilemektedir.

Büyüler kişilerin kendini yansıttığı aynalardır; iyi kişilerin elinde olumlu sonuçları olurken kötü kişilerin ellerinde sonuçlar olumsuz olacaktır. Büyülerin etkisi de büyülerin sonuçları da uygulayan / uygulatan kişilerin niyetlerine göre olacaktır.

Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü! Âşık olduğunuz kişinin size âşık olması için yapmış / yaptırmış olduğunuz büyü, büyüyü uygulayan kişinin deneyimine, gücüne ve uygulatan kişinin aşkının yoğunluğuna göre değişir. Belli bir ilişkisi olan kişinin soğuması nedeniyle yapılan kendine aşık etme büyülerinden daha hızlı sonuç alınırken tek taraflı olan aşklarda âşık olunan kişiye uygulanan büyünün etki süresi de daha farklı olacaktır.

Sizde bir kimseye karşı duyulan aşırı sevgi ve bağlılık duygusu taşıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. 0 536 698 80 20

5 1 vote
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ali-81

Ali hocam ne diyim ki çok iyisiniz gerçekten iyiki tanıdım sizi. Düzceden selamlar.

Cemile-E.

Herkese saglikli gunler dilerim benim esim cok asi soz dinlemiyor evde kavgamiz gurultumuz eksik olmuyor ne desem yapsam konussak olmuyor tartisma hep bende hocamla calisma baslatacagim kisa surede guvenilir geldi cok arastirdimm

Duriye

Komşumun oğlunu çok beğeniyorum. Fakat kendisiyle adam gibi bir muhabbetimiz bile olmadı. Kendisinin bana aşık olmasını nasıl sağlayabilirim?