Ana Sayfa Aşık Eden Dua En Tesirli Aşık Etme Duası

En Tesirli Aşık Etme Duası

243
1

En Tesirli Aşık Etme Duası

öncelikle aşkı anlatmak konusunda edebiyatçılar kadar etkili değiliz,.
Ne yazık ki sizlere güzel bir açıklama yapamıyoruz ve bugüne kadar görülen, hayallerinizdeki rüyalarınızdaki aşkı anlatamıyoruz.
Ancak bir konuda net bir şekilde iddialıyız o kişi her kim olursa olsun onu size aşık etmek ve bağlamak konusunda iddalıyız.
Sevdiğiniz, hoşlandığınız, beğendiğiniz aşık olduğunuz adına her derseniz deyin, sizin için önemli olan bir kişiyi aşık edemiyorsanız her yolu deniyor ama bir türlü başarılı olamıyorsanız doğru yerdesiniz.

En etkili bağlama duası için burayı tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Aşk Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

5 1 vote
Article Rating
Dikkatinizi Çekebilir ;  Erkeğin Kalbini Kazanmak İçin Okunacak Dua
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Cekoş

Çok uzun zamandır hoşlandığım bir bey var hoca sayesinde onunla bir şansım olmasını istedim yasin hocamın gerekli bilgileri ve aşk duaları ile yola başladık allah razı olsun .Bu bey ile tanıştık ve düzenli sohbetlerimiz oldu emeğimin karşılığı yasin hoca sayesinde kazandım allah razı olsun hocam size . sonrasında bağlama duası ve aşk vefki sayesinde ilişkimiz başladı aşkımın ve verdiğmi değerin karşılığ almak bu dünyanın en güzel hissei..hocama teşekkür ediyorum ve herkesin çeknimemesini istiyorum ben çekindim başta ama hocam sağolsun çok sıcakkanlı bir insan herkese yardım edebiliyor.