Ana Sayfa Aşık Etme Duaları En Tesirli Aşık Etme Duaları

En Tesirli Aşık Etme Duaları

615
6

En Tesirli Aşık Etme Duaları

En Tesirli Aşık Etme Duaları
En Tesirli Aşık Etme Duaları

En Tesirli Aşık Etme Duaları! Sevdiğin insanın sana aşık olmasını daha çok bağlanmasını isteyen kimse Cuma gecesi, gece yarısından sonra iki rekat namaz kılıp ardından altta gelen duayı üçyüz defa okursa sevdiği kişi kendisine derin bir aşk ve muhabbetle bağlanır.

Fe-in tevellev fe-kul hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil azim.

Aşık olmasını istediğiniz kişi için kırk bir tane çay taşından her biri üzerine birer defa Yasini Şerif suresini okunup geceleri yakılır.

Sevdiğin kişinin ismini ve anne ismini ebcedi kebir ile hesapla, çıkan sayı kadar bu duayı oku.

Bu tılsım hem dil bağı ve hem de aşk tılsımıdır. Bu tılsımı taşıyan kişiye karşı halkın sili bağlı olduğu gibi niyetindeki kişide aşık olur.

En Tesirli Aşık Etme Duaları! Kırk bir adet kırmızı biber al. Her biberin içersinden 41 çekidek al ve her bir çekirdeğe bir ihlas suresi oku niyetini söyle ve yak. Aşk problemin kalmaz.

Sevdiğin kişinin sana çok sert davranıyor veya aşkına karşılık vermiyor seni sevmiyorsa özel hazırladığımız tılsımı size yazıp gönderiyoruz. Sana karşı kalbi yumuşuyor ve seni çok seviyor.

Denenmiş muhabbet ve sıcaklık tertiplerinden biriside aşağıdadır. Alttaki tılsımlar yazılır. Tavsiye edildiği şekilde uygulanırsa kısa zamanda dargınlar barışır, ayrılanlar birleşir, sevenler, aşk acısı çekenler birbirlerine kavuşurlar.

 

Çok Etkili Aşk Duaları

En Tesirli Aşık Etme Duaları! Karşılıksız aşk acısı çekenler bu acıyı dindirmek için farklı yöntemler deneyebilirler. Ancak acıyı dindirme konusunda yetersiz kaldıklarında mistik ve manevi dünyaya yönelirler. Karşılıksız aşklarının karşılık bulmaları için çok etkili aşk duaları bulunmaktadır. Çok Etkili Aşk Duaları çok kuvvetli dualardır ve usulünce okunmaları gerekir. Çok etkili aşk dualarının okunmasının ardından karşılık bulamadığınız aşkta karşılık bulur ve bir ömür boyu sürecek bir mutlu beraberliğe adım atarsınız.

Bu duaları okumadan önce belli şartların yerine getirilmesi de gereklidir. Özellikle istenilen duanın mutlaka abdestli bir şekilde okunması şarttır. Buna ek olarak bu duayı ederken içten ve samimi bir şekilde ve iyi niyetle okunmalıdır.

Bu dualar usulüne göre okunduktan sonra 12 saat gibi kısa sürede etki gösteren dualardır. Şahmeran duasının aşık olma duaları içinde etkili dualardan biridir. Aşk Duası için çekinmeden iletişim kurabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Filiz T.

Merhabaa arkadaslar ali hocam bana aşk bağlama vefki duası yaptı gerçekten tesii muazzam 16 günde ilk belirtileri aldım ve ilerledi. Küsen sevdiğim şimdi bana o kadar iyi ve sıcak davranoyr anlatamam yaşanır bu durum. Çevremdeki herkese tavsitye ettim hocamızı.

mlk-cck

sn gç kalmşssın filiz bn tüm ailemlen çalstı yasin bey nrdeyse evt çk doru drst br insn

menekse

nomre vaami??

Filiz T.

Tabi var 0 536 698 80 20 yazıyor zaten

menekse

sagul

Maksude-^3

Okuldan bir bir Öğlanla ile hep göz göze geliyor idik ama cesaret bulamıyordum sonra ali hocaya başvurdum tavsiye ve duaları ile şuan nişanlıyız, O olmasa asla olmazdı bunlar. Allah ne muradı varsa versin.