Ana Sayfa Aşk Duaları En Kuvvetli Aşk Duası

En Kuvvetli Aşk Duası

581
0

En Kuvvetli Aşk Duası

En Kuvvetli Aşk Duası
En Kuvvetli Aşk Duası

En Kuvvetli Aşk Duası! Kim! Aşağıda gelen duayı eşref bir muhabbet saatinde misk-amber mürekkebi ile yazarak üzerine alırsa, her gören kişi kendisine aşık olur , onu sever ve rağbet eder.

Devlet dairelerinde, büyüklerin yanında, her türlü müraacatlarında çabuk kabul görür.

Evinde yuvasında geçimsizlik olan kisemeler bu duayı yazar sırça bhir çanakta silerek yedi gün o sudan içerlerse aralarındaki kin, nefret ve soğukluk kalkar, huzur ve muhabbetleri çoğalır.

Kendisini sevmeyen hergün herşeye dır dır eden bir eşi aşka heyecana getirmek ve ona söz geçirmek için bu dua tatlı bir taam üzerine kırk bir defa okunur ve kişiye yedirilirse, yiyen kişi eşinin Züleyha’nın Yusuf’u sevdiği gibi sever. Her dileğini yerine getirir. Bu duanın tesir gücü sayılamayacak kadar çoktur. İnsanlar kötüye kullanmamaları için bu kadar açıklamayı yeterli gördük.

 

Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü

En Kuvvetli Aşk Duası!  Aşık olduğumuz zaman hayat bize her zaman olduğundan çok daha masum ve güzel görünür. Mutsuz insanların halinden anlamaz bir hale bürünürüz ve içimiz kıpır kıpır olmaya başlar. Sevdiğimiz kişinin yüzüne baktığımızda midemizde kelebekler uçuşur ve o an bizim için en güzel şey odur. Eğer karşımızdaki insanda bize aynı gözle bakıyor ve bizi çok seviyorsa o zaman bu mutluluğumuz ikiye katlanır.

Ancak eğer karşımızdaki insan bize karşı ilgisizse ve bizi sevmiyorsa işte o zaman bizim için zor günler başlar. Hele ki karşımızdaki kişi bir kadınsa etkilemek çok daha zor olacaktır. Sürprizler yapmak, hediyeler almak veya etkileyici konuşmalar yapmak her zaman olumlu etki göstermeyebilir.

En Kuvvetli Aşk Duası! Böyle durumlarda en garanti yol sevdiğiniz kişiye büyü yaptırarak onu kendinize bağlamaktır. En etkili olan büyülerden bir tanesi Bağlama Büyüsü olmakla beraber bu büyü sevdiğiniz kadının size deli divane aşık olmasını sağlar.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Duası Hazırlanışı

Eğer tecrübeli ve bilgili bir kişi tarafından yapılırsa bu büyü tutacak ve etkili olacaktır. Aşık olduğunuz kadın sizi sevmiyorsa bu konuda ümitsizliğe kapılmamalı ve farklı yollara başvurmalısınız. Büyü yaptırmanın bu konuda çok etkili olduğu birçok insan tarafından savunulan bir görüştür. Bu yüzden geçmişi çok eskilere dayanan bu yöntem aşkına karşılık alamayan kişilerin ilk başvurduğu yollardan biridir. Bağlama Büyüsü hakkında merak edilenler içi bizimle kalmaya devam edin.

votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments