Ana Sayfa Aşık Eden Dua En Etkili Bağlama Duası

En Etkili Bağlama Duası

364
2

en etkili baglama duasiEn Etkili Bağlama Duası

Bir insanın diğer bir insana, veya eşlerin bir bilerine aşk yoluyla bağlanması,yada düşman olması dilinin bağlanması gözünün bir şey görmemesi yada kısmetlerin bağlanması için yapılan işlemlere denir.bağlama işleminin birçok çeşitleri bulunur.Bunun en tehlikelisi büyü yoluyla olandır. çünkü büyü ile insan imanını kaybedebilir.Dileyen her insan eşini eve bağlayabilir..Sevdiğin kişiyi kendine bağlayarak evine yuvasına sadık olmasını sağlamak ayrılmamak ve bağlama işlemi yapılan kişi ile aranızın hep iyi olması için yapılır. yararlanmak istediğiniz bağlama duaları için bize ulaşın.

Bir erkeği kendine bağlama duası için burayı tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Aşk Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

votes
Article Rating
Dikkatinizi Çekebilir ;  Eşinizden Ayrılmamak İçin Okumanız Gereken Dua
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Özden

 Arkaadaşlar merhaba ben yaklaşık 30 yaşlarında yalnız yaşayan biriyim, yaklaşık 5 yıl gibi bir süre önce mezun oldum yaklaşık 3 dil bilen biriyim fakat buna rağmen iş bulmada uzun bir zamandır sıkıntılar çekiyorum. Her başvurduğum işte aslında iyi bir izlenim bırakıyorum ve iş verenlerim benden hoşlanıyor bunu farkedebiliyorum fakat her seferinde bir şey çıkıyor ve işi alamıyorum. Kız kardeşim durumu fark etmiş olacak ki bana kısmetimin bağlanmış olacağını söyledi ve hocamla beni tanıştırdı. Hocamın yaptığı kısmet ve rızık işlemiydi ve gerçekten de hayatım o günden sonra iyi yönde değişti. Artık geliri çok iyi olan ve yapmaktan zevk aldığım bir işte çalışıyorum allah hocamdan razı olsun.

Melekaycan

Kıskançlığım yüzünden mutlu giden ilişkimde bile huzursuzluktan sorun çıkarmaktan bıkmıştım ve internetten yasşin hocanın duaları ile karşılaştımsağolsun onun aşk vefki sayesinde artık sevgilim kıskanmama fırsat bile vermiyor sadece benimle ilgilenip beni takip ettiği için daha rahat bir ilişki içerisindeyim herkese tavsiye ederim