Ana Sayfa Aşık Etme Büyüleri En Çok Tesir Eden Aşık Etme Duası

En Çok Tesir Eden Aşık Etme Duası

502
6

En Çok Tesir Eden Aşık Etme Duası Formülü

En Çok Tesir Eden Aşık Etme Duası
En Çok Tesir Eden Aşık Etme Duası

Aşağıda yazılı esmalar 313 kere 7 gece okunursa hakkında okunan kimse çok büyük bir ruhi bunalıma kapılır. Uyku uyuyamaz. Okuyana ve yahut okutana karşı elinde olmayarak şiddetli bir incizab duyar. Onu görmek, ona kavuşmak ister. En Çok Tesir Eden Aşık Etme Duası ve Okunacak esmalar:

Ya şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi fülanete binti fülanete fi mehabbeti fülanibni fülanete haysü ma kanet elvahan elvahan elvahan el acele el acele el acele es saah es saah es saah

Not : Bu tür işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.

Giden eşi geri döndürme duası

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Şevval

Ne tür bir zarar görürüz hocam

Ercan

Birisi var onu çok seviyorum oda seviyor ama bana açıklamıyor onun bana olan aşkını açıklamasını istiyorum

Gizemli-Kız

Tanışıyorsanız ali hoca ulaş derim. Bende çünkü arkadaşım için bir konuda danıştım kendisine onun gerçi platonikmiş olmaz dedi. Ama sen tanışıklık varsa platonik deyilse öneririm doğru hoca kendisi gerçekleri konuşuyor Allah razı olsun.

adanur

ESNAF olan kocamın işleri rast gitmiyordyu. çok üzülüyordu. rızk duasına başvurdum.bir süre sonra ile ikinci şubesini açtı. elhamdulillah