Ana Sayfa Dil Bağlama Duası Dil Bağı veya Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Dil Bağı veya Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

869
3

Dil Bağı veya Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır ?

Dil Bağı veya Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır?
Dil Bağı veya Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Dil bağlama denilen yöntem aslında dilin bağlanması değildir. Kötü söz eden birine karşı onu susturma amacı veya söz geçirip ikna etmek için hazırlanan yöntemlerdir. Örnek verecek olursak; aileyi ikna etme, kötü konuşan kişiyi susturma veya eşine ya da sevdiğin birine söz dinletmek için yapılabiliyor. Bildiğiniz üzere sitemizde dualar ve diğer konularda da bir çok farklı metodlara yer verdik ve yazmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda güçlü dualar kitabımızdan Dil Bağlama Duası işlemlerine yönelik örnekler vereceğim.

Düşmanlarının dillerini bağlamak isteyen bir kimse bu tılsımı XX ve gülsuyu ile yapılan bir mürekkep ile yazıp sağ kolunda taşır ise hiç bir kötü düşmanı ve istemediği insan onun hakkında kötü konuşmaya kadir olamaz. Allahın izniyle güçlü dualar her daim bizi sonuca götürmüştür sadece nasıl yapılacağını ve ne zaman olması gerektiğini iyi bilelim.

Örnek1:

Örnek2 :

Evet değerli ziyaretçiler bu yazımızda Dil Bağlama Duası yöntemlerinden bahsettik. İlerleyen zamanlarda farklı konularda paylaşımlarımıza devam edeceğiz. Eğer Profesyonel destek almak isterseniz iletişime geçmekten çekinmeyin.

5 1 vote
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ege

Ben yaptım oldu hocam Allah razı olsun sizden çok güzel

KERO

HOCAYA MI YAPTIRDIN BUNU MU ??

Ege

Hocam yapti hemde 9 gün