Ana Sayfa Aşk Büyüleri Deli Gibi Aşık Etme Duası

Deli Gibi Aşık Etme Duası

635
0

Deli Gibi Aşık Etme Duası

Deli Gibi Aşık Etme Duası
Deli Gibi Aşık Etme Duası

Herkesin sıklıkla merak ettiği deli gibi aşık etme duası yapılışı ve uygulanışı sebebiyle bilinen dualardan biridir. Sevilen kişinin ilgisini görmek, yeniden aşık olmasını sağlamak amaçlı uygulanır. Önemli yerlere dikkat edildiğinde kısa sürede etkisini gösterecektir. Peki deli gibi aşık etme duası nedir?

Aşık Etme Duası Nedir?

Deli gibi aşık etme duası, sevilen kişiye karşı yapılan ve kısa sürede etkisini gösteren duadır. Önemli zamanlarda yapılabileceği gibi günlük hayatın herhangi bir zamanında da yapılabilir. Yaklaşık 2 hafta içerisinde etkisini gösterir ve karşı taraftan geri dönüş bildirimi alınabilir.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Aşık etme duası sabah erken saatlerde ya da yatsı namazından sonra kıbleye dönük şekilde yapılır. Şunlara dikkat etmelisiniz:

  • Niyetinizi belli etmelisiniz.
  • Duayı sıkça içinizden tekrarlamalısınız.
  • Kişiyle ilgili bilgi sahibi olmalısınız.
  • Kişiye ait bir eşyayı edinmeli ve yanınızda tutmalısınız.

Bu noktalara dikkat ederek yapıldığında aşık etme büyüsü kendini en erken sürede belli edecektir. Böylelikle karşı taraftan mesaj, bildirim ya da arama alabilir, yolda gördüğünüzde selam verebilirsiniz.

En Etkili Aşık Etme Duası Hangisi?

Deli gibi aşık etme duası surelerle de yapılabilen dualardır. En önemlileri İhlas ve Fatiha suresidir. Bu sureleri kıbleye dönük halde 21 kez okuyabilirsiniz. ” İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha” ile başlayan duayı 10 gün boyunca yapabilirsiniz. 11. gün sonunda etkisini göreceksiniz. Bu süreçte Salât-ı Tefriciye – Salât-ı Nariye dualarını da okuyabilirsiniz.

Aşık Etme Duası Zararlı Mı?

Kötü niyetli yapılmayan deli gibi aşık etme duası zararlı değildir. Çünkü bu dualar büyü yerine geçmez. Ayrıca şu durumlara dikkat etmelisiniz:

  • Kendinizi veya karşı tarafı kötü yola sürüklememeli,
  • Kin ve nefret içeren duygularla dua okumamalı,
  • İstemeyen birini geri döndürmeye çalışmamalı,
  • Kişinin eşyalarını izinsiz almamalı,
  • Kişi hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Bunları yaparken sürekli karşı tarafı takip etmek yerine onun size gelmesini bekleyerek merakını arttırabilirsiniz. Çok geçmeden onunla ilgili bilgi alacak ve daha fazla sizinle ilgilenmesini sağlayacaksınız.

Aşık Etme Duasını Uygularken Yapılması Gerekenler

Aşık etme duasını uygularken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli şey var. Bunlardan bir tanesi sürekli abdestli gezmek ve dua esnasında kıbleye dönük olmaktır. Abdest alınmadan yapılan dua hiçbir şekilde etkili olmaz. İkincisi kişinin ismini, soyismini ve annesinin adını bilmektir. Bu bilgileri dua içinde kullanacaksınız. Üçüncüsü ise niyetinizi belli etmenizdir. Niyetinizi duanın başında ve sonunda tekrarlayacaksınız. Bu sayede 2 hafta içerisinde duanız kabul olacaktır.

Dua Ne Zaman Okunmalı?

Aşık etme duası günün belli saatlerinde okunduğunda etkisini kısa sürede gösterir. Bu vakitler sabah namazı ve yatsı namazıdır. Elbette sabah namazında kalkmak daha etkili olacaktır. Bu vakitler dışında da okunabilir ancak etkisini hızlı göstermesi önemlidir. Fatiha ve İhlas surelerini bu zamanlarda okuyabilirsiniz.

Neden Aşık Etme Duası Okunmalı?

Aşık etme duasının okunması için karşı tarafın da sizden hoşlanabileceği ihtimalini değerlendirmeniz gerekir. Kötü niyet amaçlı aşık etme duasını okumak hem size hem de karşı tarafa zarar vereceği için uygulamayı yapmamalısınız. Uygulayacağınız kişiyi karakter açısından tercih ettiğinizde imkansız bir ilişki olmayacağı için gerçekleşme süresi son derece kısa olur. Fakat imkansız aşklarda durum her zaman böyle olmaz, hatta gerçekleşmeyebilir. Onun için salavatla birlikte okuduğunuz duanın etkili olması için kişiyi uzaktan izlemeli, duygularının değişip değişmediğini gözlemlemelisiniz.

Aşık Etme Duasının Faydaları

Aşık etme duaları çiftlerin arasını düzeltmek, yeni yuva kurmak, çocuk sahibi olmak gibi amaçlarla gerçekleştirildiği için faydalıdır. Bu süreçte sevgi ve saygı ortaya çıktığı için mutlu bir evlilik dönemi geçirilebilir. Fakat unutulmaması gereken şey imkansız ilişkilere karşı etkili aşk duasının yapılmaması gerektiğidir.

Ayrıca ruhani varlıkları kullanarak durumu ciddi almak yerine kendi evinizde risk almadan uygulayabilirsiniz. Çoğu duanın 71, 101 ve 313 aralığında okunması yeterlidir. Ayrıca 41 adet karabibere dua okuyarak aşk duanızı gerçekleştirmeniz mümkündür. 1 defa İhlas, 1 defa Fatiha okunması yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise karabiberleri yakarak niyetinizi söyleyin ve toprağa gömün. Deli gibi aşık etme duası sırasında sevdiğiniz kişinin ismini söyleyebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments