Ana Sayfa Aşık Eden Dua Dargın Eşlerin Barışması İçin Okunacak Dua

Dargın Eşlerin Barışması İçin Okunacak Dua

605
1

Dargın Eşlerin Barışması İçin Okunacak Dua

Dargın Eşlerin Barışması İçin Okunacak Dua
Dargın Eşlerin Barışması İçin Okunacak Dua

allahim niyet ettim senin rizan la hacett namazi kilmayi
allahim kildigim hacett namazin hürmetine peygamber efendimizin yuzu suyu hurmetine sevdigimin kalbini bana yaklastir onu sevdigim kadar sevileyim..amin diyerek
2. yada 4.Rekat Hacett namazi Kilicaksiniz
bittikten sonra
ENFAL SURESİ 63. ayetini 313 kere okuyorsun
Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm.

(Dargın Eşlerin Barışması İçin Okunacak Dua) Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin. Ve lâkin Allah, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki O; Azîz’dir, Hakîm’dir.
ardindan. 100
ya kadir ya allah ya rahman ya allah ya rahim ya allah ya kerim ya allah
okuyacaksiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Tubi

İnstagram hikayelerinden bile beni gizleyip hizli işler yapan sevgilimi Facebook’ta başka kızlarla takipleştiğini görmek çok sinirimi bozuyordu . en sonunda internette gezerken ali hocam ile tanıştım ve kendinisine şıkayetimi anlattım sağolsun dünyanın en anlayışlı ve en bilgili isnanalrında birisidir. Sornasında ali hocamın bana verdiği talimatları yaptım bağlama duası ve aşk vekfi sayesinde herşeyin üstesinde gelebilecek bir insan olduğuma beni inandırdı ve sonrasın herşey zamanla düzenlendi ve hocam sağolsun benim için hazırladığı duaları bana uyguladı ve ettiği dualar sayesinde herşeyin üstesinden geldim teşekkür ediyorum ve allah razı olsun diyorum hocama herkesin bir gün buraya gelip hocamdan yardım istediğinde içinin rahat olmasını istiyorum.