Ana Sayfa Aşık Etme Duaları Çok Sevmesi İçin Aşk Duası

Çok Sevmesi İçin Aşk Duası

602
6

Çok Sevmesi için Aşk Duası

Çok Sevmesi İçin Aşk Duası
Çok Sevmesi İçin Aşk Duası

Çok Sevmesi İçin Aşk Duası! Allah’ın Mücib ismi şerifi ismi azamdır. Mücib demek Cenabı Mevlanın kulunun dualarına cevap vermesi icabet etmesi demektir. Sevgi muhabbet aile geçimsizlikleri olan veya sevdiğinizin sizi çok sevmesi için bu ismi bol bol zikretmeye devam ettikleri takdirde dilekleri daha çabuk kabul olacak ve muratlarına daha çavuk kavuşacaklardır.

 

Eşime Aşk Büyüsü Yapmak

Aşık olarak evlenmek herkesin çok istediği bir durumdur. Sevdiğiniz insan ile hayatı paylaşmak ve güzel günler geçirmek size mutluluk verir. Ancak bu durum için öncelikle her iki tarafın da birbirini sevmesi gerekir. Ancak bazı nadir durumlarda bir taraf eşini çok severken diğer tarafın duyguları pek kuvvetli değildir. Görücü usulü evliliklerde bu duruma daha çok rastlanıyor. Bu gibi durumlar sevilmeyen kişiyi oldukça üzer.

Eşi tarafından sevilmeyen ve aradığı ilgiyi bulamayan kişi karşı tarafı etkilemek ve kendine bağlamak için elinden geleni yapar ancak bazen hiçbir çaba sonuç vermez. Bu sebeple en garanti ve etkili olan yol büyü yaptırmaktır. Aşk Büyüsü, oldukça etkili bir büyüdür ve yaptırılan kişiyi uzun süre etki altında tutar. Eğer eşinize çok aşıksanız ancak beklediğiniz ilgiyi göremiyorsanız siz de aşk büyüsü yaptırarak karşı tarafı kendinize pervane edebilirsiniz.

Elbette en doğru yol çok sevmesi için Aşk Duası işlemleridir. Büyü apaçık haram bir iştir. Büyü yazıları bilgi amaçlıdır kesinlikle yapılmamaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Nezihe a..

Slm. Eşim. Çok. Soğuk. Bana. Karşı. Ben. Kendişme. Aşk. Etmek. Üçün. Ne. Yapabilirim.

esra-ant7

nezihe selam kardeş ali hoca var ulaş istersen bir güçlü dualar yapıyor bir çok arkadaşımızda faydalanmış belki sana da yardımcı olabilir telefonu var sitede

Nezihe a..

Slm. Nerede. Esra. Yazarmsı.?

esra-ant7

Tabi kardeş. 0 536 698 80 20 whatsaptanda yazabilirsin.

Filiz.İzm

Merhaba Arkadaşlar, Benimle ve kocam arasında büyük bir soğukluk ve nefret girmişti.Hergün kavga etmek dışında bir şey yapmıyorduk ali hocayı aradıktan ve uzunca konuşup dertlerime derman olduktan sonra daha sakin olmayı ve alttan almayı öğrendim. Ali hoca ile başarabildim bunu sadece.

Y.Devran

Ben de hocaya başvurdum beni asla çekemeyen bir çocuğa kendimi aşık ettirebildim eski günlerimdeki gibi kısmetim de açıldı.