Ana Sayfa Sevgi Duası Çok Kuvvetli Sevgi ve Aşk Duası

Çok Kuvvetli Sevgi ve Aşk Duası

658
0

Çok Kuvvetli Sevgi ve Aşk Duası

Çok Kuvvetli Sevgi ve Aşk Duası
Çok Kuvvetli Sevgi ve Aşk Duası

Kuvvetli bir sevgi aşk için gün doğarken yedi sabah, yedi yüz seksen altı defa besmele suya okunur ve muhabbeti istenilen kimseye içirilirse kuvvetli bir sevgi ve muhabbet meydana gelir.

Muhabbet,sevgi ve aşk için diğer bir yöntem ise yedi adet badem üzerine bakır bir iğne ile Rahim ismi şerifi yazılır ve her badem üzerine üç yüz otur bir defa besmele okunup nefes edilir, talep edilen birine yedirilirse çok ziyade sevgi muhabbet ve aşk meydana gelir.

 

Karıma Bağlama Büyüsü

Evliliklerde zaman zaman bazı sorunlar görülebilir. Bu sorunların üstesinden gelmek her zaman çok kolay olmayabilir. Böyle durumlarda bazen eşlerden biri evi terk ederek zor günlerin başlamasına sebep olabilir. Eşinizi seven biri iseniz bu durum sizi oldukça zorlar ve eşinizin geri dönmesini her şeyden çok istersiniz. Bu durumda başvurabileceğiniz en etkili ve garantili yollardan biri de büyü yaptırmaktır.

Sizi terk eden karınıza bağlama büyüsü yaptırarak size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü oldukça etkili bir büyüdür. Eğer eşinizle aranız iyiyse ancak eşinizi kaybetmekten korkuyorsanız bu büyü sayesinde aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Günümüzde çok sayıda insan bağlama büyüsü sayesinde huzura kavuşur.

Sonuç olarak şunu söylemek gerekir. Büyü işlemlerini kesinlikle önermiyorum. Sevgi Büyüsü yaptırmak yerine En güzel yol Sevgi Duası‘ndan geçer. Tavsiyemiz aşk duaları üzerinedir.

 

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments