Ana Sayfa Aşık Etme Duaları Çabucak Aşık Etme Duası

Çabucak Aşık Etme Duası

588
2

Çabuk Etki Eden Aşık Etme Duası

Çabucak Aşık Etme Duası
Çabucak Aşık Etme Duası

Çabucak Aşık Etme Duası! Sevdiğinizin size en çabuk şekilde aşık olması için veya ailede eşler arasında, sevgiliyi, muhabbeti, huzuru arttırmak için vereceğim ayet istifade edilen en kuvvetli ayetlerdendir. Bu niyetle Arabi ayın ilk perşembe yada ilk pazartesi günü, günün ilk saatlerinde yazılır ve bu yazı yağmur yada gün görmemiş kuyu suyu ile silinir ve dargın, geçimsiz olan ailelere içirilirse aralarındaki herşey düzelir sevgi ve bağ artar. Yine tekrar aşık olmasını istediğiniz kişiye içirilirse oda derhal aşık olur.

Diğer çabuk tesir eden formül ise sevdiğin kişinin seninle evlenmesi niyetine yapılır özel yapılan bu tılsım onun yıldızının eşref bir saatinde miskamber mürekkebi ile yazılarak onun yoluna gömmen yeterlidir.

Çabucak Aşık Etme Duası! Aşklarına karşılık bulamayan bir insana kendini sevdirmek istersen hatta o kimsenin sana karşı çok mütevazi ve sevecaen olmasını temin etmek amacıyla Perşembe günü oruç tutulur. Akşam olunca gecenin yarısı geçmesi beklenir ve gece yarısından sonra beyaz ve kullanılmamış bir bir ipek üzerine ‘Ya Rahmane külli şey-in ve Rahimenü” arapça yazılır ve aynı dua yazılan bu ipek üzerine 1500 defa okunarak aşık olmasını istediğin kimsenin mekanına konulur ise kısa zamanda kalbi yumuşar ve sana karşı sevecen merhametli bir kimse olur.

Eğer bir kimsenin gönül muhabbet haceti olsa karşısındaki kimsedende beklediği sevgi ve muhabbeti karşılığını alamazsa, Pazar günü muhabbete ait bir saatte şeker veya çikolata gibi yenilen bir tatlının üzerine ”Sübhaneke la-ilahe illa ente Ya Rabbe külli şey-in ve Varisehü ve Razikahü ve Rahimehü” 121 defa okuyup aşık olmasını istediğiniz kimseye yedirilirse en kısa zamanda beklediğinden daha çok sevgi ve muhabbet meydana gelir.

 

Çabucak Aşık Etme Duası! Üzülmeyin üzüldüğünüz herşey için bir çare var ve bu eğer bir gönül meselesiyse çare burda. Uzun süre çıktığınız, birlikte olduğunuz sevgiliniz bir gün aniden sizden ayrılıp bir daha görüşmek istemediğinizi söylediğinde aklınızda bizi arama fikrini bulundurun. Çünkü şimdiye kadar bir çok değerli müşterimizin aşk ve sevgi ile ilgili yaralarına merhem olduk. Sizde bu tür sıkıntılardan kurtulmak için bizimle iletişime geçiniz.

” YA CAMİ ” ismi şerifini günde bin defa müşteri saatlerinde okumaya devam eden kimse iştediği kişiyi ayağına getirir,kendisine çeker.

sevdiğinde seni özlesin seni arasın sürekli seni düşünsün diye okuyacakları bu güzel duayı yazalım bu dua günde 1000 kere okunmalıdır.
ya alimül ya habirül ya hakimül ya mübinül ya hadi ya allamül guyub.

Kocama Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Çabucak Aşık Etme Duası! Aşık olduğumuz insan ile evlenip yuva kurmak hepimizin en büyük hayalidir. Sevdiğimiz insanın çocuklarının annesi olmak ve bir ömrü onla beraber geçirmek masallardaki kadar güzel bir durumdur. Bu hayallerin gerçekleşebilmesi için her iki tarafın da birbirini sevmesi gerekir. Ancak bazen taraflardan birinin eşine olan duyguları güçlü olmayabilir.

Özellikle görücü usulü evliliklerde genelde erkek olan taraf karşısındaki kişiyi pek sevmez ve bu durumun eşini üzdüğünü farketmez. Böyle durumlarda kadınlar eşlerini kendilerine bağlamak için çok sayıda yola başvururlar. Bu yollardan en çok bilineni şüphesiz ki büyü yaptırmaktır. Kocanıza yaptıracağınız aşk büyüsü sayesinde onun size kör kütük aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer kocanıza Aşk Büyüsü yaptırmak ve size deli divane olmasını sağlamak istiyorsanız işinin ehli bir hocayla iletişime geçebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
medet

mrb googleden girdim siteye cok guzel tarifler gordum cok sagolun