Ana Sayfa Büyüler Büyü Nedir Büyüler Nasıl Yapılır?

Büyü Nedir Büyüler Nasıl Yapılır?

19
5

Büyü Nedir Büyüler Nasıl Yapılır?

Büyü Nedir Büyüler Nasıl Yapılır? Geçmişten bu yana insanların elde edemedikleri bazı şeyler ya da kişiler için tercih ettiği bir yöntemdir büyü. Büyü nedir? Denildiğinde doğaüstü olaylar ve cinlerin yardımı ile kişilerin eşyaları ya da fotoğrafı kullanılarak yapılan bir etki altına alma yöntemidir. Büyü yöntemleri ve çeşitleri ile de farklılık göstermektedir. İnsanlar özellikle en çok sevdiklerine kavuşabilmek için büyü yöntemini tercih etmektedirler. Bu büyüler arasında sevdiğine kavuşma büyüsü, sevdiğini sevgilisinden Ayırma Büyüsü gibi pek çok büyü bulunmaktadır. Bu büyüler ile sevdiğiniz kişiyi sevgilisinden ayırabilirsiniz ya da eşinden ayırabilmeniz mümkündür. Bu şekilde kişi büyünün etkisinde kalıp kendi iradesi ile karar veremeyeceği için de sizi sevecektir ve size gelecektir. Bu büyü yöntemi ile kısa bir sürede sevdiğiniz insana kavuşabilmeniz mümkündür.

Büyü Nedir Büyüler Nasıl Yapılır
Büyü nedir Büyüler Nasıl Yapılır?

Denildiğine kişilerin iradesi dışında sizin istediğiniz gibi davranmasını sağlayacak yöntemdir diyebilmemiz mümkündür. Büyü tesiri altına giren kişi olduğundan çok daha farklı davranmaya başlayacaktır ve davranışlarında bariz bir değişiklik olacaktır. Kişi artık daha donuk ve mimiklerini kullanmadan başka bir iradenin etkisi altında hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde de sevdiği insandan soğuyup sizin sevgiliniz olacaktır. Büyü yaptıracak kişiler büyünün çeşidine göre tesiri de değişmektedir. Büyünün tesiri biteceği zaman etkisini anlayacaksınızdır. Kişi artık eskisi gibi davranmamaya normale dönmeye başlayacaktır. Bu yüzden de büyüyü tekrar yeniletmeniz gerekmektedir. Bunun için daha uzun ömürlü bir büyü yaptırmak istiyor iseniz muskaya büyü yazdırabilirsiniz. Bu şekilde bu muskayı kişinin evcine bir yere saklayarak sürekli bu muskanın tesiri altında olmasını sağlayabilirsiniz. Büyü nedir? Denildiğinde en etkili büyü yolu muskadır ve bir başka iradenin altında olmanızı sağlayacak yoldur. Muska yolunu tercih ederek daha etkili ve uzun ömürlü bir büyü yaptırmış olacaksınızdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşık Olması İçin Büyü
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

5 YORUMLAR

      • Selamlar ben 25 Yaşında bir bayanım. Üniversite mezunuyum bir yıldır iş arıyordum herkese de söylüyordum iş arıyorum diye ama nedense olmuyordu. İş görüşmesine gidip eli boş dönüyordum. Kısmetimde bir problem olduğuna artık bende inandım. Annemin dediğini yaptım hoca aramaya başladım. Uzun uğraşlar sonunda işlemi hocama yaptırdım. Çok şükür ki etki etti işe başladım çok mutluyum sayenizde kısmetim açıldı hocam.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz