Ana Sayfa Aşık Etme Duaları Birinin Aşık Olması İçin Dua

Birinin Aşık Olması İçin Dua

824
2

Birinin Aşık Olması İçin Dua

Birinin Aşık Olması İçin Dua
Birinin Aşık Olması İçin Dua

Dualar sayesinde gerçekleştiremeyeceğiniz bir dilek neredeyse yoktur. Duaların etkisi o denli büyüktür ki gösterdiğiniz hiçbir insani çaba duanın size sağladığı imkanları sizin için sağlayamamaktadır. Bir insanın bir duyguya kapılması kendi elinde bile değilken bunu yapmak dualar ile mümkün olmaktadır. Dualar bu denli derin ve yoğun etkilere sahiptirler. Birinin aşık olması için dua aracılığıyla istediğiniz kişinin aşk duygusunu yaşamasını, dilerseniz size aşık olmasını sağlayabileceğiniz gibi bu duayı kendiniz aşık olmak istediğinizde de kullanabilirsiniz.

Sevgilinin Özlemesi İçin Dua

Birinin Aşık Olması İçin Dua
Birinin Aşık Olması İçin Dua

Sevdiğiniz kişinin ya da ilişki yürüttüğünüz sevgilinizin size olan aşkını en fazla yanınızda değilken hissedersiniz. Ona duyduğunuz özlemle kendi aşkınızdan emin olabileceğiniz gibi onun sizi özlemesiyle de size duyduğu aşktan ve bağlılıktan emin olabilirsiniz. Ancak bazen taraflardan biri diğerini özleme veya bunu belli etme konularında beklentiyi karşılayamayabilir. Eğer bu durumun değişmesini istiyorsanız sevgilinin özlemesi için dua yöntemiyle sevgilinizin size duyduğu özlemi gizleyemeyeceği kadar sizi özlemesini sağlayabilirsiniz.

Sevdiğin Birinin Aşık Olması İçin Dua 

Aşk duaları arasında çok ayrıcalıklı bir yere sahip olan sevdiğin sana deli divane aşık olsun duası; oluşturduğu etkinin derinliği ve yoğunluğu açısından diğerlerinden ayrılmaktadır. Özellikle karşılıksız sevgilerin karşılık bulmasını isteyenler için eşsiz niteliklere sahip bu duanın pek çok okunma şekli ve kuralı bulunmaktadır.

Bu sebeple duayı okutacağınız insanın bu duaya dair bilgi sahibi olduğundan; tecrübe sahibi olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde size bir duygu beslemesinin de ötesinde deli divane aşık olmasını istediğiniz sevdiğiniz konusunda beklentileriniz karşılanamayabilir. Duanın etkilerinin olumlu sonuçlanması için duaya dair detaylı bir araştırma yaparak doğru insanları ve doğru kaynakları tercih etmelisiniz.

Saç Teline Ya Vedud Okumak

Ism-i şerifler ile yapılan dualar zaten çok etkili dualar iken etki etmesini istediğiniz kişinin saç teline Ya Vedud okumak bu dualar arasında çok sık tercih edilen en tesirli dualardan biridir. Kalbinizden geçenlerin gerçekleşmesi için kullanabileceğiniz bu dua yöntemi ile arzu ettiğiniz herhangi bir duygu isteği ya da sakinlik isteği fark etmeksizin okunduğu anda okunduğu kişiye etki etme özelliğine sahip bir yöntemdir.

Ayrıca En Ağır Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Sinan 34

Merhaba. Aşık olmasını istediğim birisi var. Nasıl yaparım duaları okudum sitede ne zaman etki eder bilen varmı.

emre

ali hocayı youtubede gördüm sayfası varmış