Ana Sayfa Aşık Etme Duaları Birini Kendine Bağlamak İçin Dua

Birini Kendine Bağlamak İçin Dua

553
0

Birini Kendine Bağlamak İçin Dua

Birini Kendine Bağlamak İçin Dua
Birini Kendine Bağlamak İçin Dua

Eşinizi, nişanlınızı, sevgilinizi veya karşılıksız aşk yaşıyorsanız sevdiğinizi kendinize bağlamak ve aşık etmek için okunan aşk duaları sitemizde bulunmaktadır. Bu duaları sizden çok hocaların ilme vakıf insanların okuması daha makbuldur çünkü nefsi yapılan okumalar genellikle faydadan çok zarar görmenize kişinin sizden uzaklaşmasına yol açar. Değerli kardeşlerim size vereceğim özel bir dua olacak ve bu duayı 72 gün bağlanmasını istediğiniz kişinin fotoğrafı üzerine 41 kez 72 gün okunması gerekmektedir.

Birini Kendine Bağlamak İçin Dua! Bağlamak istediğiniz kişinin fotoğrafı üzerine okunacak dua budur : Enûhın senûhın nûhın tevekkelü yâ Yerhûş ebâ nûh ve eclib ve heyyic fülâne ilâ füânete bi hakki leyâhîmin leyâlagvin leyâfûrin leyârûsin leyârûgın leyârûsin leyâselsin elvâhan elacele essâate.

En güçlü aşk duası

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments