Ana Sayfa Geri Getirme Duaları Bırakıp Giden Birini Geri Getirme Duası

Bırakıp Giden Birini Geri Getirme Duası

588
0

Bırakıp Giden Birini Geri Getirme Duası

Bırakıp Giden Birini Geri Getirme Duası
Bırakıp Giden Birini Geri Getirme Duası

Seçtiği bir kimseden haber alamayan, aşağıda gelen mübarek vefki şerifi yazıp üzerine alır ve yedi geceye kadar yatmadan evvel bin sekiz yüz defa Ya Semi ismi şerifi zikrederek uykuya dalarsa bazen daha birinci gecede sevdiğini görüp ondan hayırlı haberler alır ve kişi tez zamanda geri gelir.

 

Ayrılanı Geri Getirme Duası

Ayrıldığınız eş ya da sevgilinin geri dönmesi amacıyla hazırlanan bir terkiptir. Geri Getirme Duası kişiye özel olarak hazırlanan bir yöntemdir. Bazı medyum ve hocalar Gideni Geri Getirme Büyüsü de yapmaktadır. Ancak büyü işlemleri kesinlikle haram ve apaçık bir şekilde şirktir. Dolayısı ile dualardan destek almalı ve işine kendini adamış doğru kimselerden destek almak icap eder. Böylece doğru yola iletilmiş olursunuz. Eğer geri getirme vefkleri duası konusunda destek almak veya bilgi edinmek isterseniz gönül rahatlığı ile çekinmeden iletişim kurabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments