Ana Sayfa Bağlama Duaları Bağlama Duası Bozma

Bağlama Duası Bozma

835
2

Bağlama Duası Bozma

Bağlama Duası Bozma
Bağlama Duası Bozma

Bağlama duası bozma, birisine karşı yapılan bağlama duasının etkilerini ortadan kaldırmak için gerçekleştirilen bir duadır. Büyü niyetiniz her büyünün temelidir. Basitçe söylemek gerekirse, büyünüzün işe yarayacağına inanmıyorsanız, işe yaramayacaktır. Herhangi bir değişiklik yapmak için – sadece büyü yapmada değil, genel olarak hayatta – iradenize inanmak çok önemlidir.

Her gün insanlar fikirleriyle dünyayı değiştiriyor. Düşünceleriniz her zaman güçlü enerji biçimleridir: Olumlu düşünceler bolluğu güçlendirirken, olumsuz düşünceler kıtlığı artırır. Tezahür ettirebileceğine inanmadığın bir büyü yaparsan, zamanını boşa harcarsın.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ne yazık ki aşk büyüleri ne bir kurbağayı bir prense dönüştürecek ne de en sevdiğiniz ünlü aşkının size aşık olmasına neden olmayacak. Büyünüzü belirli bir kişiye odaklıyorsanız, o kişiyle zaten güçlü bir bağınız olmalı ve onun kim olduğunu veya nasıl hissettiğini değiştirmeye çalışmamalısınız; Bunun yerine, onlarla ilişkinize daha fazla bolluk ve sevgi katmaya odaklanın.

Unutmayın ki tek bir diyarda müsait olmayan bir kişi, tüm alemlerde müsait değildir. Örneğin, eğer sevgiliniz ruhsal alemde aşırı derecede bloke olmuşsa, büyüler fiziksel alemde onunla olan ilişkinizi derinleştirmenize yardımcı olmak için çok az şey yapabilir; önce duygusal ve ruhsal olarak büyü çalışmasına açık olmalıdır. Alternatif olarak, sevginizin nesnesi şu anda fiziksel alemde başka biriyle ilişki içindeyse, o ruhsal alemde bağlantı kurabileceğiniz biri değildir.

Bağlama Duası Bozma Nasıl Yapılır?

Bağlama duası bozma
Bağlama duası bozma

Bağlama duasını bozmak için okuyabileceğiniz çeşitli dualar vardır. Büyü bozma duası okuyarak söz konusu bozma dualarını gerçekleştirebilirsiniz. Büyü yaptığınızda, büyük miktarda enerji kanalize edeceksiniz, bu yüzden yansıtmakta olduğunuz titreşimleri fiziksel olarak hissederseniz şaşırmayın. Duyularınız da artacak ve hareketler, sıcaklıklar ve sesler dahil olmak üzere çevrenizdeki ince değişimlere daha açık olmalısınız. Bir kişi aşık depresyonda olduğunda ve kaybeden olmaktan korktuğunda her adımı atabilir.

Bu nedenle, aşk sorununu iyileştirmek için kara büyü yapmak için meyilli olabilir. Genellikle aşk ilişkilerinde daha iyi ve hızlı sonuçlar için kolay ama güçlü aşk büyüsü tavsiye edilir. Diğer büyülere benzer şekilde, iyileşme sürecinde de bazı önemli şeyler uyarı olarak alınmalıdır.

Ayrıca Nohut İle Yapılan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Cemre Kaan

 Ben işlemi gelinim ve oğlum için yaptırdım. Aslında 1 yıl önce evlendiler ve çocukluklarından beri birbirleriyle oynar iyi anlaşırlardı üniversitte yıllarında ise birbirlerine aşık olmuşlar. Evlendiklerinden beri sanki üstlerinde bir şey varmış gibi sürekli tartışıyorlar ve ben de bu duruma üzülmeye ve bunda rahatsız olmaya başlamıştım. Bir gün gelinime hocamız hakkında birkaç bir şey anlattım ve onu götürdüm hocamız bizi çok sıcakkanlı karşıladı işlemi yaptık ve duasını ettik. 2 hafta sonra torunuma bakıcılık yapmak için geldiğimde ise gördüğüm manzara çok güzeldi ikisi de eski zamanlarındaki gibi anlaşıp konuşuyorlar ve artık çok mutlular hocamıza çok teşekkür ediyorum bana bunları gösterdiği için.

jalebaby

dua sanırım bende duydum çok……..