Ana Sayfa Bağlama Büyüleri Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım?

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım?

174
0

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım?

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım?
Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım?

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım? diye düşünen kişiler öncelikli olarak bu büyülerin ne tür etkileri meydana getirdiğini araştırıyor. Çünkü pek çok farklı garantili bağlama büyüsü bulunuyor.

Söz konusu olan bağlama büyülerinin etkileri de farklı şekillerde dikkat çekiyor. Bu nedenden dolayı da insanlar bağlama büyüsü yapmak ya da yaptırmak istedikleri zaman kesinlikle ama kesinlikle kendileri için en uygun olan büyüyü seçmeleri gerekiyor.

İnsanlar genel anlamda pek çok farklı çeşitte yer alan bağlama büyüleri arasından kendilerine en uygun olanını seçiyor. Bu büyüleri seçmelerinin ardından da bu alanda iyi olan kişiler tarafından yaptırılmasını sağlıyorlar. Ardından da bir süre boyunca yapılan ya da yaptırılan büyülerin etki göstermesini bekliyorlar.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Hangileridir?

Bağlama büyüsü çeşitleri incelendiği zaman da pek çok farklı çeşitte bağlama büyüsü bulunuyor. İnsanlar bu kadar farklı çeşitlerde yer alan bağlama büyüleri arasından kendi isteklerine en uygun yanıt veren büyüleri yaptırmayı tercih ediyorlar. Söz konusu olan büyü çeşitleri ise şu şekilde sıralanıyor;

 1. Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü
 2. Papaz büyüsü
 3. Bez yakarak yapılan bağlama büyüsü…
 4. Resimle yapılan bağlama büyüsü
 5. Tuzla yapılan gerçek bağlama büyüsü
 6. 41 karabiberle yapılan bağlama büyüsü
 7. İp ve düğümle yapılan bağlama büyüsü
 8. Canbar büyüsü
 9. Kağıt ve kırmızı kalemle yapılan bağlama büyüsü
 10. Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü

İnsanlar bu kadar farklı seçenek arasından kendileri için en uygun olan seçenekleri bulabiliyorlar. Söz konusu olan büyüler arasından seçimlerini yapan kişiler, bu büyüler ile birlikte istedikleri kişilerin kendilerine bağlanmalarını sağlıyorlar.

Bunun için kişilerin ilk olarak hangi büyünün kendileri için en uygun olduğunu ve hangisini yaptırmaları gerektiği konusuna karar veriyorlar.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım?
Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım?

Büyü belirtileri nelerdir sorusu da büyülerin etkisinden çekinen ve korunmak isteyen pek çok kişi tarafından araştırılıyor. İnsanlarda kendilerine büyü yapıldığı zaman belirli değişimler meydana geliyor. Büyü yapılmasının ardından meydana gelen değişimler ise genel anlamda şu şekilde sıralanıyor;

 1. Geceleri kabus görmek ve korkarak uyanmak
 2. Takip ediliyor hissine kapılmak
 3. Mutsuz hissetmek
 4. Ev içerisinde sürekli huzursuz olmak
 5. Hane üyelerinin işlerinin hep aksileşmesi…

Bağlama Büyüsü Yaptırmanın Günahı Nedir?

Bağlama büyüsünün günahı yoktur. Zira beyaz büyüler arasında değerlendirilen bağlama tılsımı, genellikle iyi niyetle yapılmaktadır ve kişilerin birbirine kavuşmasını sağlamaktadır. Bu sebeple hocamızla iletişime geçerek amacınıza kavuşabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Gerçekten de Etki Eder mi?

Bağlama büyüsü etki eder mi denildiği zaman bu durum belirli durumlara göre değişiklik gösteriyor. Ancak genel anlamda bakıldığı zaman söz konusu olan büyüleri yaptıran kişiler, yaptırdıkları bu büyülerin ardından bir hayli olumlu etkiler aldıklarını dile getiriyorlar. Bu nedenden dolayı da insanların kendileri için en uygun olan büyüler arasından seçimlerini yapabiliyorlar.

İnsanlar bu büyüler arasından seçimlerini yapmalarının ardından büyüleri yaptırıyorlar. Bu büyüler ile birlikte insanla genel anlamda sevdikleri kişiler kendilerine ilgi duymadıkları zaman bu ilginin artış göstermesini sağlıyorlar. Aynı zamanda bu büyülerin yapılması ile birlikte büyü yapılan kişiler, büyü yaptıran kişilere resmen aşık oluyorlar.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar sürede Etki Eder?

Bağlama büyüsünün etki etme süresi incelendiği zaman bu süre kişilere ve yapılan büyülere göre değişiklik gösteriyor. Bazı büyüler çok hızlı bir biçimde etki ederken bazı büyülerin etki etmesi adına bir süre daha beklemek gerekiyor.

Bu nedenle de insanların bağlama büyüsü yapmalarının ardından bir süre boyunca sabırlı davranmaları gerekiyor. Yapılan bu büyüler genel anlamda 1 hafta ile 10 gün arasında etkisini gösteriyor.

Ancak bazı durumlarda insanların 1 ay boyunca beklemeleri de gerekebiliyor. Bu nedenle de insanların söz konusu olan süreç içerisinde daha sakin ve aynı zamanda da sabırlı davranmaları gerekiyor.

Gidenin Sizi Araması İçin Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.
0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments