Ana Sayfa Bağlama Büyüleri Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisi Size Uygun

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisi Size Uygun

80
0

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisi Size Uygun

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisi Size Uygun, sevdiğiniz bir kişiyi size aşık etmek ya da kayıp bir sevgiliyi geri getirmek için yapılan bir tür aşk büyüsüdür. Farklı amaca ve yöntemlere sahip olan birkaç çeşidi vardır.

 • Klasik bağlama büyüsü: Bu büyü genellikle mum, kırmızı iplik ve sevgilinin fotoğrafı kullanılarak yapılır. Etkisi 7-21 gün arasında gösterilir.
 • Süpürge bağlama büyüsü: Bu yöntemde sevgilinin adı süpürge üzerine yazılır ve evin önünde dört defa dönülerek büyü tamamlanır. İnanışa göre etkisi 1 hafta içerisinde gösterilir.
 • Papatya bağlama büyüsü: Bu yöntemde papatyalar kullanılarak yapılan bir büyüdür. Etkisi 3-7 gün içinde gösterilir.

Bağlama büyüsü, doğru şekilde yapılırsa kişinin istenilen aşık olmasını ya da geri dönmesini sağlayabilir. Ancak bu süreçte konunun uzmanlarından destek almak ve büyünün olumsuz etkileri hakkında bilgi sahibi olmak da önemlidir.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Gösterir?

Bağlama büyüsü, birçok amaç için yapılabilen bir tür aşk büyüsüdür. Fakat bu tür büyülerin etki göstermesi gereken durumlar vardır. Bu yazıda, bağlama büyüsünün kaç günde etki gösterdiğiyle ilgili bilgi vereceğiz.

 1. Bağlama büyüsü hangi amaçlarla yapılabilir?
 2. Bağlama büyüsü nasıl yapılır?
 3. Bağlama büyüsü çeşitlerinden hangisi size uygun?
 4. En kuvvetli bağlama büyüsü
 5. Okuyarak bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü, belirli bir süre içinde etki gösteren bir büyüdür. Genellikle 7 ila 21 gün arasında etkisini gösterir. Burada dikkat edilmesi gereken şey, büyünün nasıl yapıldığı ve büyüyü yapan kişinin ne kadar güçlü olduğudur.

Bağlama büyüsünün etkisi ne zaman gözlemlenir?
Büyüyü yapan kişinin gücüBağlama büyüsünün etkisiToplam süre
Büyüyü yapan kişi yeterince güçlü değilBüyü hiçbir zaman etkili olmaz
Büyüyü yapan kişi orta düzeyde güçlüdürBüyünün etkisi 7-14 gün arasında görülmeye başlanır7-14 gün
Büyüyü yapan kişi oldukça güçlüdürBüyünün etkisi 14-21 gün arasında görülmeye başlanır14-21 gün

Bağlama büyüsünün etki süresi, büyüyü yapan kişinin gücüne ve büyünün ne kadar düzgün yapıldığına bağlıdır. Eğer büyüyü yaptıran kişi, doğru kişiyi seçer ve doğru kişiden yardım alırsa, gerekli olan etkililik süresi kısalmış olur.

En Kuvvetli Bağlama Büyüsü

En kuvvetli bağlama büyüsü, insanların istedikleri kişileri kendilerine bağlamak için yaptıkları bir tür büyüdür. Bu büyü ile kişiler sevdikleri, özledikleri veya arzuladıkları kişilerin kendilerine bağlandığını ya da geri döndüğünü görebilirler. Bağlama büyüleri farklı çeşitlerde yapılabilir ve her bir çeşidin farklı etkileri vardır.

Bağlama büyüsü çeşitleri arasında en kuvvetli olanı, sevilen kişileri geri getirmek için yapılan bağlama büyüsüdür. Bu büyü ile kişiler, ayrıldıkları sevgililerini, eşlerini veya diğer yakınlarını geri getirebilirler. Bu büyü için bazı malzemeler kullanılabilir ve bu malzemelerin bir kısmı doğal kaynaklardan elde edilebilir.

 • Bağlama büyüsü için kullanılan bazı malzemeler arasında çeşitli bitkiler, kurutulmuş hayvan derileri veya tüyler ve bazı mineral tozları bulunabilir.
 • Bağlama büyüsü yapmak için öncelikle etkili bir büyücü ya da medyumdan yardım almak önemlidir.
 • Bağlama büyüsü ritüeli sırasında büyücünün kullanacağı sözler ve semboller de oldukça önemlidir.
Bağlama BüyüsüÖzellikleri
Sepet BüyüsüSevdiklerinizi bir süreliğine kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.
Sarı Kırmızı Örgü BüyüsüBirbirine bağlı kişileri birbirinden ayırabilirsiniz.
Domuz Yağı BüyüsüSevgi bağlarını güçlendirir.

Bağlama büyüleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler, bu konuda uzman olan kişilerden yardım alabilirler. Ayrıca, bu tür büyülerin yapılması son derece riskli olduğu için, bilgi sahibi olmadan doğru bir şekilde yapmak tehlikeli ve yanlış sonuçlara neden olabilir.

Okuyarak Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü, insanların yaşamlarındaki olumsuz durumların giderilmesi, sevdiği kişiyi kendine bağlamak, iş hayatındaki sıkıntıların aşılması gibi amaçlarla yapılabilmektedir. Okuyarak yapılan bağlama büyüsü de bu amaçlar doğrultusunda tercih edilebilecek bir yöntemdir.

Okuyarak bağlama büyüsü, adından da anlaşılacağı gibi okuma ve söyleme üzerine kurulmuştur. Bu büyüde, belirli dualar ve ayetler okunarak, enerjilerin yükseltilmesi sağlanır. Okuyarak yapılan bağlama büyüsü, diğer yöntemlere nazaran daha hafif bir büyüdür. Bu nedenle, uygulaması kolaydır ve hemen herkes tarafından yapılabilmektedir.

 • Bir kağıda sevdiğiniz kişinin adını yazın.
 • İşlemi yapacağınız gün gusül alarak, temiz bir ortamda oturun.
 • Her gün 21 gün boyunca belirli dualar okuyun ve sevdiğiniz kişiye aşkınızı dile getirin.

Bu süre içerisinde, sevdiğiniz kişiden cevap alabildiğiniz takdirde, bağlama büyüsünün etkisini hemen görebilirsiniz. Ancak bazı durumlarda etki göstermesi birkaç hafta sürebilir.

Okuyarak yapılan bağlama büyüsü, diğer büyülerde olduğu gibi garantili bir sonuç vermese de, etkili bir yöntemdir. Eğer büyünün olumlu sonuçlarına inanıyorsanız, sabırlı olmanız ve büyüyü düzgün uygulamanız önemlidir.

Bağlama Büyüsü Hangi Amaçlarla Yapılabilir?

Bağlama büyüsü günümüzde oldukça popüler bir büyü çeşididir. İnsanlar, farklı nedenlerle bağlama büyüsü yaptırmaya karar verebilirler. Peki, bağlama büyüsü hangi amaçlarla yapılabilir? İşte, bağlama büyüsünün yapılabileceği amaçlar:

 1. Aşk büyüsü: En yaygın amaçlardan biri, kişinin istediği kişiyi kendine aşık etmesi için bağlama büyüsü yaptırmaktır. Aşk büyüsü, sevdiği kişiye ulaşmakta zorlanan insanlar için tercih edilen bir çözümdür.
 2. Kısmet açma büyüsü: Kısmeti kapalı olan insanlar, iş hayatında ya da özel hayatında başarı elde edemezler. Bu durumda, kişinin kısmetini açmak için bağlama büyüsü yaptırması önerilebilir.
 3. Düşmanlık büyüsü: Bazı insanlar, kişisel sebeplerden dolayı birbirleriyle düşman olabilirler. Düşmanlık büyüsü, kişinin düşmanının hayatını zorlaştırmak için kullanılan bir büyüdür.
 4. Başarı büyüsü: İş hayatında başarı elde etmek isteyen insanlar için başarı büyüsü önerilebilir. Bu büyü, kişinin iş hayatında başarılı olması için dua ve niyet edilerek yapılan bir büyü türüdür.

Bağlama büyüsü, farklı amaçlarla yapılabilecek bir büyüdür. Ancak, her büyünün yan etkileri olduğu gibi bağlama büyüsünün de yan etkileri olabilir. Bu nedenle, büyüyü yapmadan önce mutlaka profesyonel ve güvenilir bir medyumdan destek almanız gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır? Her büyü türünde olduğu gibi bağlama büyüsü de dikkatli yapılmalıdır. Öncelikle, büyünün yapılacak kişinin doğum tarihi, fotoğrafı ve adı gibi kişisel bilgileri ile hazırlık süreci başlatılır.

Bu aşamada, büyüyü yapacak kişinin zihin durumu oldukça önemlidir. Olumsuz düşüncelerden arındırılmış bir şekilde adım adım ritüele devam edilmelidir. Bu ritüelde, büyüyü yapacak kişinin mutlaka sakin ve sessiz bir ortam bulması da oldukça önemlidir

 1. Birinci adım, büyü yapılacak kişinin fotokopisi kullanarak, kişinin fotoğrafını büyütmektir.
 2. İkinci adım, büyüden etkilenmesi beklenen kişinin adının kağıda tam bir şekilde yazılmasıdır.
 3. Üçüncü adım, büyüde kullanılacak objelerin seçilmesidir. Genellikle saç, tırnak, diş gibi kişisel objeler tercih edilir.

Bütün bu hazırlıklar bittikten sonra, büyü ritüelini gerçekleştirebilirsiniz. Büyü yaparken, özgüvenli ve inançla hareket etmek en önemli prensipler arasındadır. Ritüel bittiğinde, tüm objeler toplanmalı ve kendinize ait olan kutsal bir yere konulmalıdır

Bağlama Büyüsünün Doğru Yapılmasının Püf Noktaları
1- Öncelikle, büyü yapılacak kişinin doğru fotoğrafının kullanılması büyük önem taşır.
2- Büyü yapımında kullanılacak objeler doğru bir şekilde seçilmelidir.
3- Büyüyü gerçekleştirirken, olumsuz düşünceler düşünmeden, büyünün etkili olacağına inanarak hareket etmelisiniz.

Bağlama Büyüleri ile ilgili yazılarımı da inceleyebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments