Ana Sayfa Geri Getirme Büyüleri Ayrılan Nişanlıyı Geri Getirme ve Bağlama

Ayrılan Nişanlıyı Geri Getirme ve Bağlama

361
0

Ayrılan Nişanlıyı Geri Getirme ve Bağlama

Ayrılan Nişanlıyı Geri Getirme ve Bağlama
Ayrılan Nişanlıyı Geri Getirme ve Bağlama

Bakara suresindeki aşk ve muhabbet ayeti Cuma gecesi kimin niyetine bin (1000) defa okunursa niyet edilen kişi Fizan’da olsa döner gelir ve nefreti aşka dönüşür. İnanç ve itikatla kılınacak iki rekat namazın ardından 100 besmele, 100 salavat ve 100 Fatiha suresi okunup ardından niyet edilerek bin defaya tamamlanır. Şartı harama kullanmamaktır. Defalarca denenmiş ve tecrübe edilmiştir.

 

Nişanlımı Aşık Etme Duası

Geri Getirme Duaları esasında kapsamlı bir uygulamadır. Aşk ve sevgiyi bünyesinde barındıran güçlü dualar ile yapılır. Genellikle ayrılıklar sonrası kişilerin arasını yeniden ısındırmak için Geri Getirme Büyüleri şeklinde aramalar yapılır internetten. Bunun sonucunda çıkan epey bir sonuç vardır dua ve büyü olarak. Ancak salih olan büyü değil dua yöntemleridir. Elbette duaların gücünü biliyoruz. Büyüler haram ve uygun olmayan çalışmalar arasında yer alır. Dolayısıyla dua işlemlerini tercih etmek bizler için en hayırlısı olacaktır. Dualarımız ne kadar kalpten ve içten olursa niyetimiz o kadar güzel hale gelir. Selametle kalın inşallah.

votes
Article Rating
Dikkatinizi Çekebilir ;  3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments