Ana Sayfa Ayırma Duaları Ayırma Duası

Ayırma Duası

641
2

Ayırma Duası

Ayırma duası olarak bilinmekte olan dua son zamanlarda oldukça fazla ilgi görmektedir. Geçmişten bugüne kadar oldukça yoğun bir şekilde ayırmak isteme talebi birçok kişi tarafından iletilmektedir. Bu kişiler sevmekte oldukları kişinin başka birisi ile bulunmasını istemeyen kişileridir.

Ayırma Duası Nedir

Ayırma Duası
Ayırma Duası

Ayırma duası sadece günümüzde değil bundan çok uzun yıllar öncesinden beridir yapılmakta olan bir duadır. Fakat ilk defa bu duanın ismini duymak da olan kişiler ayırma duası nedir şeklinde sorular sormaktadır.  Birbirlerini sevmekte olan çiftleri ayırmak, aralarını soğutmak maksadı ile yapılmakta olan dualara ayrılma duası denilmektedir.

Bu duaların yapılması ile birlikte birçok kişiliğin evliliği gitmiş veya birbirlerini oldukça fazla seven kişilerin bir anda birbirlerinden soğuduğu görülmüştür. Ömürlük olarak değerlendirilen sevdalar bir anda olumsuz bir sebeple sonuçlanmış ve bir daha bir araya gelmemek üzere ayrılma gerçekleşmiştir.

Ayırma Duası Hangi Durumlarda Yapılır

Ayırma duası olarak bilinmekte olan dua her pozisyonda yapılan bir dua değildir. Belirli başlı bazı durumlarda gerçekleşen bazı haller durumunda bu duanın yapılması gerekmektedir. Ayırma duası hangi durumlarda yapılır sorusu bu sebeple birbirimize sorduğumuz en popüler sorulardan bir tanesi olmuştur.

Ayırma duası sevdiğimiz kişinin bir başkası ile birlikte olması durumunda yapılmakta olan bir duadır veya sevdiğimiz kişinin bir başka insanla evli olması durumunda bu duanın yapılması ile birlikte çiftlerin birbirinden ayrılması sağlanır. Yani tam olarak kısa bir şekilde bu duanın hangi durumlarda yapıldığını özetlemek gerekirse sevdiğimiz kişinin bir başka kişiyle birlikte olması halinde bu duanın yapılması gerekmektedir.

Ayırma Duası Etkileri

Ayırma duası yaptırmakta olan veya bu duayı yapılmasına kanaat getirmiş kişiler nasıl bir etki olacağını da araştırmaktadır.  Ayırma duası etkileri bakımından son derece etkili ve tesirli bir duadır.  Ayırma duasını yapılması ile birlikte çiftlerin birbirinden ayrılması mümkündür. Bu çiftlerin birbirini deli gibi sevmesi durumunda bile birbirinden soğuma sıklıkla görülmektedir.

En çok görülen tesirlerinden bir tanesi ayrılma ve diğer bir neticesi de soğuma olarak gözlemlenmiştir. Duayı layıkı ile yapmış olan hocaların mutlak surette bu iki sonuçları bir tanesini gördüğü gözlemlenmektedir. Daha önceden bu duayı yaptırmış ve bu sonunda ulaşmış binlerce kişi bulunmaktadır.

Ayırma Duası Nasıl Yapılır

Binlerce kişinin yaptırmış olduğu ve neticesinde son derece memnun olduğu ayırma duası nasıl yapılır? Öncelikle bu duanın yerinde ve zamanında yapılabilmesi için alanında en iyisi olan bir Medyum Hoca ile anlaşmak gerekir.

Bu özellikleri taşımayan bir hoca ile anlaşılması durumunda bu duanın tesirinin etkili olmayacağına veya neticesinin tam tersi bir netice vereceği de görülebilir. Duanı nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntıları anlaşmış olduğunuz hoca size ayrıntılı olarak atılacaktır. Birçok farklı çeşit ayırma duası bulunmasından dolayı her yapılan duanın kendine ait birtakım özellikleri bulunur.

Ayırma Duası Kaç Günde Etki Gösterir

Ayırma duasının göstereceği etkinin ne zaman olacağı belli değildir. Ayırma duası kaç günde etki gösterir sorusuna bu sebeple tam bir net cevap verilememektedir. Bazı yapılan dualar çok hızlı bir şekilde etki ettiği görülür. Bazı yapılan duaların daha uzun vadeli tesirini gösterdiği gözlemlenmektedir.

Bunun sebebi dua yapan hocadan kaynaklanabileceği gibi hangi zamanda istenilen neticeden dolayı da kaynaklanabilmektedir. Hocaların farklı dualar ile birlikte ayırma işlemine gerçekleştirilmesinden dolayı sürede farklılık gözlenebilmektedir.

Ayırma Duası Yaptıranların Yorumları

Ayırma duası yaptırılmış olan geçmişte birçok kişi bulunmaktadır. Ayırma duası yaptıranların yorumları bu sebeple oldukça önemlidir. Ayırma işleminin ne kadarlık bir süre içerisinde gerçekleştiği, hangi koşullarda bu işlemin yapıldığı, hangi hocaların alanında uzman olduğu gibi tüm sorulara yorumlar üzerinden ulaşmak mümkündür.

Sizinle aynı sorunu yaşamakta olan bir kişinin ne şekilde bir dua neticesinde hangi sonuçlara elde ettiği oldukça önemlidir. Benzeri bir durum olmasından dolayı yapacağınız işlerde ve hususlarda size ışık tutan bir konu yorumlar olabilir.

Ayrıca medyum noktasında kafasında soru işareti bulunanlar da yorumların okunmasıyla birlikte aradıkları özelliklere uygun hocalara ulaşabilirler. Böylece istediğiniz alanda uzman hoca ile karşılaşmanız ve değerlendirme yapmanız daha kolay olacaktır. Gerçek yapılan yorumlar bu nedenle oldukça büyük önem arz eder.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yeliz

Merhaba ben yeliz istanbuldan yazıyorum kocam çok soğuk ilgisiz ne denir bilmiyorum daha olumsuz bir çok şey buna benzer. Birde sanırım beni aldatıyor sezgilerim öyle düşündürüyor. Ayırma duasını yapmak istiyorum ama bilgim yok nasıl olur??

M.Ali CANOĞLU

Ali Hocayla çalışan varmı son zamanlarda çok sık karşıma çıkıyor. İlim sahibi olduğu anlatılmakta. Açıkcası henüz aramadım bilmiyorum konuşmadık ama öneri verir misiniz lüften?