Ana Sayfa Ayırma Büyüleri Ayırma Büyüsü Hazırlanışı

Ayırma Büyüsü Hazırlanışı

917
0

Ayırma Büyüsü Hazırlanışı

Ayırma Büyüsü Hazırlanışı
Ayırma Büyüsü Hazırlanışı

Büyüler hakkındaki çoğu şey merak edilmektedir. Bunu yapılan araştırmalardan, aramalardan çok net şekilde anlayabiliyoruz. Aslında büyülerin bu kadar çok merak ediliyor olması çok normal ve doğal bir şeydir. Çünkü dünyada da ülkemizde de büyüler binlerce yıldır yapılmaktadır ve günümüze kadar ulaşmış haldedir.

Günümüzde insanlar amaçlarına ulaşmak amacı ile çeşitli büyüleri yaparlar. Büyüler sayesinde isteklere ve amaçlara en kısa yoldan ulaşılır. En çok yapılan büyü türleri içinde de ayırma büyüleri yer alır. Ayırma büyüleri de en çok merak edilen büyü türlerinden biri halindedir. Bu yazımızda ayırma büyüsü hakkında en net bilgileri derledik.

Özellikle de bu büyünün ne olduğunu ve hangi anlama geliyor olduğunu, ayırma büyüsü hazırlanışı ve etkileri ile ilgili pek çok önemli detaylı bilgi verdik. Yazıyı okur iken tüm bu önemli konuları alt başlıklar halinde görebileceksiniz. İyi okumalar diliyoruz.

Ayırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Bu yazımızın amacı ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum diyen insanların en çok merak ediyor olduğu soruları yanıtlamak ve konuları ele almak. Bu sebep ile de ilk olarak bu büyünün ne anlama geliyor olduğunu sizlere açıklamayı uygun gördük.

Bu büyünün hangi anlamlara geliyor olduğunu şu şekilde gösterelim: Ayırma büyüsü demek herhangi iki kişiyi birbirinden ayırmak ve ilişkilerini sonlandırmak amacı ile psişik işlemler uygulamak demektir. Bu işlemler de çeşitli ritüeller ile yapılır. Dünyanın her yerinde bu böyledir. Çok tehlikeli işlemler olduğundan dolayı sadece büyüyü gerçekten yapabilen uzman insanlar bu büyüyü yaparlar.

 

Aynı zamanda kişinin büyü yaptırmakta kararlı olması gerekir. Eğer siz de herhangi iki kişinin birbirinden ayrılmasını istiyor iseniz ve bundan kararlı iseniz kendinize gerçek ve güvenilir bir hoca ya da medyum bularak bu önemli büyüyü yaptırabilir ve etkilerini kısa zamanda görebilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Nasıl Hazırlanır

Şimdi en çok merak edilen ikinci soruyu yanıtlamaya geçelim. Bu soru ayırma büyüsü nasıl hazırlanır sorusudur. Bu sorunun en net yanıtını şu şekilde vermemiz mümkündür: Büyülerin yapılışları her hocaya göre değişim gösterir çünkü her bir hoca kendisine ait olan özel yöntemler ve tarifler ile bu büyüyü uygular. Yani bu büyüde de sadece tek bir kesin yöntemden ve tariften söz edemiyoruz.

Durum böyle iken size yalnızca yüzeysel olarak bu büyülerin hangi yöntemler ile hazırlanıyor olduğunu söyleyebiliriz. Ayırma büyüsü hazırlanışı esnasında hoca sizden bazı nesneler isteyebilir. Örneğin ayrılacak olan insanın ya da insanların fotoğrafları ve özel eşyaları gerekebilir. Bunların üzerine ya sadece okuma yapılır ya da bu nesneler yakılır.

Bunun seçimi hocaya kalmıştır. Aynı zamanda bazı hocalar da kâğıtlar üzerine çeşitli yazılar yazar ve ritüeller ile beraber büyü uygulamasını yapar. Kısacası bu büyünün hazırlanışı bu şekildedir. En detaylı bilgileri almak için sadece gerçek hocalar ve medyumları dinlemeniz şarttır.

Ayırma Büyüsü Yapmak

Şimdi de ayırma büyüsü yapmak günah mıdır sorusunu yanıtlayacağız. Bu soru insanların pek çoğu tarafından sorulur çünkü bu konuda çok tartışma vardır. Dualar hiçbir şekilde günah değildir çünkü Allahtan yardım istenerek uygulanan İslami açıdan sakıncası olmayan yararlı işlemlerdir. Büyüler ise cinler ile iletişime geçilerek yapılır.

 

Bu yüzden ayırma büyü yapılır iken de cinler ile iletişime geçmek zorunlu haldedir. Bazı hocalar ve medyumlar büyülerin bu sebep ile tehlikeli ve günah olduğunu, İslam’a alsa uygun olmadığını söylerler. İnsanların pek çoğu günah olduğu için bu büyülerden uzak durular. Büyü yerine dua uygulamalarını tercih ederler. Sizin de böyle sakıncalarınız var ise büyü yaptırmak istememeniz gayet doğal ve normal bir durumdur.

Etkili Ayırma Büyüsü Yapılışı

Bilinen en etkili ayırma büyüsü yapılışı şu olarak bilinir: Yakılarak yapılan ayırma büyüleri. Çünkü yakma işlemi cinler ile iletişime geçme durumunu daha da güçlendirir. Binlerce yıldan beri insanlar büyü yapar iken ateşin gücünden yararlanırlar.

Bu yüzden günümüzde de ateş, yakma işlemi büyülerde sık sık tercih edilir. Ayırma büyüsü hazırlanışı konusunda çoğu hoca ve medyum bu yöntemi tercih eder. Tabii yakarak yapmayan hocalar da vardır ve o tarz büyü yöntemleri de gayet etkili olmaktadır.

 

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments