Ana Sayfa Sevgi Duası Aşk ve Sevgi Duası

Aşk ve Sevgi Duası

589
12

Aşk ve Sevgi Duası

Aşk ve Sevgi Duası
Aşk ve Sevgi Duası

Aşk ve Sevgi duası, en çok merak edilen dualar arasında yer alıyor. Sevdiğini kendine aşık etmek ve bu konuda kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız dua edebilirsiniz. Edilen dualarla birlikte kişiler istediğini elde edebilir. Özellikle karşınızdaki kişinin size aşık olmasını istiyorsanız ve bu konuda bir his besliyorsanız aşk duası okuyabilirsiniz.

Özellikle aşk duası edildikten sonra 5 gün içerisinde etkisini görmek mümkün hale gelir. Daha uzun sürelerde de etkisini görmek mümkündür. Bu konuda kesin bir süre vermek doğru olmaz. Fakat genel itibarıyla bir hafta içerisinde etkisini görmek mümkün hale gelir. Aşk duası doğru zamanda ve doğru bir şekilde okunduğu zaman etkisini gösterir. Özellikle bunun belirtileri arasında ilki kişinin karşı tarafı düşünmesi yatar. Aşk duası için okuduğunuz karşı taraf sizi düşünmeden edemez.

Aşk ve Sevgi Duası! Bu belirti bir süre devam ettikten sonra daha fazla şiddetlenen bir hale bürünür. Kişiler bir sonraki aşamada artık rüyasında bu durumu görmeye başlar. Sizi bir anda rüyasına görmeye başladıktan sonra bunun belirtisi daha fazla şiddetli hale gelerek size deliler gibi aşık olmasına neden olacaktır. Kişiler artık sürekli onu düşündüğü için ona sevgi duymaya ve onu özlemeye başlar. Çok etkili aşk duası olduğu için bu belirtilerin görülmesi gayet normaldir. Bu sürecin ardından artık kişileri mutlu ve güzel günler bekler.

Eşini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası

Aşk ve Sevgi Duası! Eşinizle aranızda bir soğukluk meydana geldiyse ve bu durumdan rahatsızsanız bunun için aşık etme duası okuyabilirsiniz. Aşık etme duası özellikle sevgililer için bilinen bir dua olarak biliniyor. Ancak bu durum yanlış olmakla birlikte evliler içinde bu dua geçerli olmaktadır. Eşinizle aranızda bir mesafe olabilir ve artık muhabbet dahi etmiyor olabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevgilinin Saçına Okunacak Dua

 

Eşinizi kendinize deli divane aşık etmek için dua okuyabilirsiniz. Aşık etme duası genel olarak bir hafta içerisinde etkisini gösterir. Bu etkinin görülmesiyle birlikte istenen durum elde edilebilir. Eşinizi kendinize aşık etmek istediğiniz andan itibaren belirtileri net bir şekilde görmeye başlarsınız. Öncelikle karşı taraf sizin için tekrar bir his beslemeye başlar. Bu his sizin için gayet olumlu bir histir. Bu hissi yaşayan kişiler artık resmen kendi gönlünü karşı tarafa kaptırmış sayılır.

Denenmiş Uzaktan Aşık Etme Duası

Sevgi aşk duası konusunda uzaktan aşık etme duası da bulunuyor. Aşık etme duasının etkisiyle birlikte süreç daha fazla şiddetli hale gelir ve belirtileri net bir biçimde görmeye başlarsınız. Bu belirtiler sonrasında artık resmen karşı taraf sizinle beraber olmak ve eskisi gibi sohbet etmek için adım atar. Sizi özlemeye ve sizinle beraber olmak istediğini hatırlar.

Aşk ve Sevgi Duası! Günün sonunda artık kendinizi çok daha mutlu hissedersiniz. Eşlerin birbiri arasında yaşanan soğukluklar ve gerginlikler bu vesileyle son bulur. Artık daha mutlu bir gelecek önünüzde yer alır. Eşinizi kendinize sırılsıklam aşık etmek için aşık etme duası okuyabilirsiniz.

İmkansız Birini Kendine Aşık Etmek İçin Dua

Karşınızdaki kişiye platonik bir aşk besliyorsanız ve bir türlü açılamıyorsanız bunun için üzülmenize gerek yoktur. Karşınızdaki kişiyle hiçbir ortak yanınız olmasa dahi imkansız birini kendine aşık etmek için dua okuyabilirsiniz. Karşınızdaki kişi ne kadar imkansız olursa olsun sizinle birlikte olmak ve güzel beraberlikle yaşamak için dua okuyabilirsiniz.

Aşk ve Sevgi Duası! Birçok kişi aşık etme duasını okuyarak bunun etkisini net olarak görmüştür. Karşınızdaki kişinin nasıl birisi olduğuna göre bu durum değişebilir. İmkansız birini kendine aşık etmek için dua okuduktan sonra bunun tesir etme süresi değişiklik gösterebilir. Bir hafta içerisine bunun etkisini yavaştan görmek mümkün olabilir. Karşınızdaki kişi henüz sevgiliniz bile değilse ve arkadaş değilseniz bunun için dua okuyabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyle tanışıyorsanız ve sizinle ciddi düşünmek gibi bir niyeti yoksa bu dua okunabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kendini Çok Sevdirmek için Yapılan Dua

Mum Gibi Aşık Etme Duası

Aşk ve Sevgi Duası! Mum gibi Aşık etme duasını okuduktan kısa süre sonra belirtilerini görmek artık mümkün hale gelecektir. İlk hafta duanın okunduğu kişi sizi görmeye ve izlemeye başlar. Ardından size karşı bir his besleyerek size ilgi duymaya başlar. Bu ilgi sayesinde kişiler artık resmen kendisini göstermeye başlar. Karşınızdaki imkansız kişi sizi sürekli düşünmeye başlar ve sizinle beraber olmak ister.

Ardından sizinle iletişim kurmaya başlar ve sohbet etmeye başlarsınız. Etkisi görüldükten sonra artık sizinle beraber görüşmek istemesi söz konusu hale gelebilir. Bu vesileyle karşınızdaki kişiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu konuda siz değerli üyelerimize sevgi aşk duası ile ilgili bazı öneriler sunduk. İlişkinizde başarılar diliyoruz.

votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
m.Ali

Çok güzel bişey ali hoca bana dua hazırladı boynuma taktım ve bir hafta içerisinde etkisini görebilirim. Sizler de daha âşk dolu olmak istiyorsanız geç kalmayın bence.

Doğum

Dualar için teşekkür ederim ya ali hocam süpersin

Ahir-ZAman

Erkek arkadasimin asik olmasini sagladi bu dua .ali hocama tesekkurler

Şimşı

As ve sevgi duası yaptırdım. Ali hocam 7 günde hazırladı kısa sürede etkisini gösterdi dua teşekkürler herkese tavsiye ediyorum

Emircan

Ali hocama sevgi ve aşk duası hazirlattirdim eşim için şuan mutluyuz kendisine çok teşekkür ederim

Hamcam

Ellerine sağlık ali hocam verdiğin dualar çok iyi

Asahan

Ali hocama gittim rüyalarda çok korkuyordum bana dua yaptı 7 gün boyunca üstümde taşıdım gayet iyi oldum korkularım gitti soğolun hocam

Tkamil

Yaptirdigim dua etkisini gordu tesekkur ediyorum ali hocam.

Diloşe

Ali Hoca yardımcı oldu etkili oldu teşekkürler

memnun kalan

Ali hoca sayesinde eşim bana deli divane aşık oldu çok tesekur ederim.

Safiye

Selamun aleykum hocam… Bu karşımızdakini aşık etmek için çeşitli tılsımlardan bahsediliyor. Bu konulardaki tecrübeniz belli derya deniz… Bana da yardımcı olabilir misiniz lütfen

melk.günş

Ben cok bagmlı bir insnım bu beni dşrdan deli gibi gstermyeye baslamstı her seye hemen baglanıyrdum iş olsun insan olsun bundan kurtlmam lazmdı pskologlara gttm hiç işe yaramadı bide bnu denim dedim. hoclara dolandım olmadı annnemin arlkdası ali hocayı söleedi bze bzde aradk. cok yardmcı oldu saolsn. arapca bilmyrum diye duaların turkcesini ylladı ne dediyse yaptım suan cok daha iyiym yavaş yavaş krtuluyrm daha devam etmem gerk ama o kadr iyi geldiki yazmadan edemedim hiç dşnmeyin arayn en azndan rahatlarsnz