Ana Sayfa Aşk Duaları Aşk ve Bağlanma Duaları Okumak İstiyorum

Aşk ve Bağlanma Duaları Okumak İstiyorum

526
0

Aşk ve Bağlanma Duaları Okumak İstiyorum

Aşk ve Bağlanma Duaları Okumak İstiyorum
Aşk ve Bağlanma Duaları Okumak İstiyorum

Aşk ve bağlanma duaları okumak istiyorum diyen kişiler kesinlikle çok doğru bir yere gelmiş durumdalar. Sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak ve aşık etmek isteyen kişiler farklı duaları okuyabiliyorlar. Bu dualar ile birlikte karşılarındaki kişilerin kendilerinden etkilenmesini ve kendilerine aşık olmasını sağlayabiliyorlar.

Bunun için farklı dua uygulamaları bulunuyor. Bu uygulamaları yapan kişiler sevdikleri ya da hoşlandıkları kişilerin kendilerine ilgi duymalarını sağlayabiliyorlar. Sevdiği insanları kendilerine bağlamak ve aşık etmek isteyen kişiler farklı dua uygulamaları ile bunu sağlayabilirler.

Allah’ın izni ile birlikte sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak isteyen kişiler bu uygulamaları yaptıkları zaman özellikle de inanmaları gerekiyor. Ne kadar inanıyorlarsa duaların tesirleri de bir o kadar artış gösteriyor. Bunun için de dua uygulamalarını yapmaya karar veren kişilerin özellikle de gerçek olacağına inanarak duaları okumaları gerekiyor.

Sevdiğim Adamı Kendime Nasıl Bağlarım Dua?

Sevdiğin adamı duayla kendine bağlama için özellikle de farklı dualar bulunuyor. Bu duaların resme bakılarak okunması da duanın daha etkili hale gelmesini sağlıyor. Özellikle de Esmalar ile birlikte duaların okunması kişilerin isteklerinin daha hızlı kabul olmasını sağlıyor. İnsanlar karşılarındaki kişileri kendilerine aşık etmek istedikleri zaman şu Esmaları okumaları gerekiyor;

 • Ya Vedüd
 • Ya Allah
 • Ya Cami

Bu Esmaların zikredilmesi ile birlikte insanların aralarındaki muhabbet daha da koyu hale geliyor. Özellikle de dua uygulamasını yapmak isteyen kişilerin belirli detaylara da dikkat etmeleri gerekiyor. Bu detayları eksiksiz bir biçimde uygulamaları durumunda ettikleri duaların tesiri de artıyor. Bunun için gerekli olan adımlar ise şu şekilde sıralanıyor;

 • Abdest almak
 • Niyet ederek 4 rekat dilek namazı kılmak
 • Namaz sonunda dua etmek
 • 333’er kez esmaları okumak

İnsanlar kendine aşık etme duası aradıkları zaman özellikle de bu dua uygulamasını yapıyorlar. Böylelikle de etkisi oldukça yüksek olan dua ile birlikte istedikleri insanların kendilerine aşık olmalarını ve hatta bağlanmalarını da sağlayabiliyorlar.

Ayetel Kürsi ile Sevdiğini Nasıl Bağlarsın?

Ayetel Kürsi ile sevdiğini bağlama duası da pek çok kişi tarafından uygulanan yöntemler arasında yer alıyor. Bunun için 77 kez Ayetel Kürsi suresinin okunması gerekiyor. Ancak yapılması gerekenler sadece bu kadarı ile sınırlı kalmıyor. Dua uygulaması yapmak isteyen kişilerin şu adımları sırası ile yerine getirmeleri gerekiyor;

 • Niyet etmek
 • Aşık edilmek istenen kişinin bir fotoğrafını açmak
 • Bir bardak su almak
 • 77 kez Ayetel Kürsi suresini resme bakarak suya okumak
 • Ayetel Kürsi suresinin okunduğu suyu her seferinde besmele çekilecek bir biçimde toplamda 3 yudumda içmek

Tüm bu adımları eksiksiz bir biçimde yerine getiren kişiler, sevdikleri kişilerin kendilerine aşık olmalarını ve bağlanmalarını sağlayabiliyorlar. Böylelikle de Allah’ın izni ile birlikte dualarının kabul olduğunu görebiliyorlar.

Eşimi Kendime Bağlamak İçin Ne Yapmam Lazım?

Aşık etme duası sadece sevgililer ya da arkadaşlar için okunmuyor. Aynı zamanda eşlerinin kendilerine bağlanmasını isteyen pek çok kişi de bu dualara sarılıyor. Özellikle de Allah’ın isimlerinin bu niyet ile zikir edilmesi son derecede etkili dua yöntemleri arasında yer alıyor.

Eşlerinin kendilerine bağlanmaları ve kendilerini çok sevmelerini isteyen kişiler özellikle de Allah’ın isimlerini buna inanarak okudukları zaman isteklerinin gerçekleşmesini sağlayabiliyorlar. Duaların daha etkili olmasını sağlamanın en önemli şartı ise inanmaktan geçiyor.

İnsanlar gerçekten de inanarak Allah’tan istedikleri ve O’na teslim oldukları zaman duaları çok daha yüksek ihtimal ile kabul oluyor. Bunun için de duaların okunması ile birlikte kişilerin eşlerinin kendilerine bağlanacağına gerçekten yürekten inanılması gerekiyor. Sırf yapmak için yapılan duaların tesirleri de son derecede düşük oluyor.

Uzaktaki Sevgiliği Bağlamak İçin Hangi Dua Okunmalıdır?

Pek çok kişinin en büyük sorunlarından birisi de uzakta olan ilişkiler olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda ise uzaktaki sevgiliyi bağlamak için dua pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Yine yapılan dua uygulamalarının resme bakılarak okunması tesir değerinin daha yüksek hale gelmesini sağlıyor.

Böylelikle de insanlar gerçekten inanarak bu duaları okudukları zaman sevdikleri kişiler uzakta olsa bile yine de onları kendilerine bağlama imkanını ede ediyorlar. Özellikle de inanarak okumak oldukça etkili hale getiriyor.

Muska Bozmak İçin Yöntem yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments