Ana Sayfa Aşık Eden Dua Aşk Duası

Aşk Duası

1496
21

Aşk Duası

Aşk Duası
Aşk Duası

Sevdiğiniz kişinin size güzel duygular hissetmesini istiyorsanız, en etkili aşk duaları araştırmasını yapabilirsiniz. Çok sevdiğiniz ya da hoşlandığınız birine aşk duası edebilirsiniz.Bu konuda araştırmalarınıza devam ederek, aşk konusunda ki beklentilerinizi kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak medyum hocamızla iletişime geçerek aşk duanızı yaptırabilirsiniz. Hocamıza iletişim numarasından ulaşıp, aşk duası yaptırmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Sizler için en etkili aşk duasını bulacak medyum hocamız, hemen kuvvetli bir aşk duasını sizlere sunacaktır. Aşk duası genellikle sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edip, sürekli sizinle ilgilenmesi için yapılmaktadır.

Aşk duası ile sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişiyi kendinize etkili bir biçimde bağlayabilirsiniz. Aşk duası basit olarak görülse de aslında gerçekleştirilmesi zor bir dua çeşididir. Bu nedenle bir medyum hocadan yardım alınması gereklidir. Bu işi gerçekten iyi bir şekilde gerçekleştiren hoca bulabilirseniz, aşk duanız kabul olacak ve kısa sürede etkisini gösterecektir. Aşk duasını medyum hocamız tarafından güvenilir bir şekilde yaptırabilirsiniz. Medyum hocamızla yapacağınız görüşmeler kesinlikle gizli kalacaktır. Aşk duaları da yine belirlenen niyete göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle medyumunuzla görüşürken, açık bir şekilde niyetinizi belli etmeniz gerekmektedir. Doğum bilgileriniz ve gerekli malzemelerin tamamlanması gerekmektedir. Bu sayede aşk duanız kabul olacak ve gerçekleşecektir.

Aşk Duası Nasıl Edilir ?

Bu kadar aşk duası konuşmanın sonrasında herkesin aklında tek bir soru canlandığının farkındayız. Aşk duası nasıl edilir? Aşk duası medyum hocanızın sizlerin niyetine göre belirlediği dualarla yapılmaktadır. Bu nedenle internette görülen her dua ile aşk duası gerçekleşmez. Aşık etme duaları, karmaşık ve dua etme sırasında birbirinden farklı yöntemlerden oluşturulmaktadır. Bu nedenle medyum hocanızın bu konuda ilim sahibi biri olması gerekmektedir.

İlim sahibi medyum hocalardan gerekli tavsiyeleri alarak, aşk duanızı daha kuvvetli hale getirebilirsiniz. Medyum hocalara göre aşk duaları genellikle farz namazları sırasında secdeden kalkmadan yapılması gerekmektedir. Bu sayede yaptırdığınız aşk duası daha etkili ve kalıcı olacaktır. Aşk büyülerinin aksine aşk duaları daha az zararlı ve sağlıklı bir hayat sürmenize neden olmaktadır. Gerçekten etkili bir aşk duası yaptırmak istiyorsanız, hemen şimdi medyum hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Aşk Duası Çeşitleri

Aşk duaları, kişilerin niyetlerine göre farlılık gösterebilmektedir. Bu nedenle birden fazla aşk duası çeşidi var diyebiliriz. Farklı çeşitlerin yanı sıra aralarında en etkili olarak gözüken Anında Tutan Aşk duası, sevdiklerinizle aranızda ki bağı daha çok kuvvetlendirecektir. Aşk dualarınızı yaptırırken, seçtiğiniz medyum hocanıza açık olmanız gerekmektedir. Peki gündemde olan kuvvetli aşk duaları nelerdir? Bu kuvvetli aşk dualarından birkaçı şu şekildedir;

  • Sevdiğim erkeğe yönelik aşk duası: sevdiğiniz erkeğin size karşı derin duygular mı beslemesini istiyorsunuz? Sevdiğiniz erkeğe yönelik aşk duası ile duayı yaptırdığınız erkeği kendinize etkili bir şekilde aşık edebilirsiniz.
  • Kocamı aşık etmek için aşk duası: Kocanızın size, sizin ona hissettiğiniz gibi hisler barındırmadığını mı düşünüyorsunuz? Kocanıza yönelik aşk duası ile kocanızı kendinize tekrardan aşık edebilirsiniz.
  • Anında tutan aşk duası: Kısa sürede hoşlandığınız kişiyi ya da sevgilinizi kendinize aşık mı etmek istiyorsunuz? O zaman anında tutan aşk duası ile aşk duası sürecinizi hızlandırın ve karşı tarafı hemen etkileyin.
  • Çok güçlü aşk duası: Çok güçlü aşk duası yaptırarak, en etkili şekilde karşı taraftan dönüt alabilirsiniz. Hem hızlı hem de etkili bir aşk duası çeşidi olarak bilinmektedir.

Aşk Duası Yapmak Günah Sayılır mı ?

Pek çok kişi bu duayı yaptırsa da günah olup, olmadığını bilmemektedir. Bunun araştırmaları uzun süre boyunca devam etmektedir. Peki net bir cevap söz konusu mudur? Aşk duası, dua olarak görüldüğü için manevi çalışmaların sadece dua amaçlı olmasıyla İslam kurallarına uygundur. Bunun yanı sıra bu durum büyüye yönelik bir çalışma olarak görülürse günah olarak sayılmaktadır.

 

Aşk Duası Etkili midir?

Eğer işini bilen bir medyum tarafından yapılırsa aşk duası kesinlikle etkili olmaktadır. Etkili bir aşk duası yaptırmak istiyorsanız, medyum hocamızı tercih edebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede aşk hayatınız olumlu sonuçlarla yön bulacak, yeni hayatınız mutlulukla neşe saçacaktır.

Bismillahirrahmanirrahim.

Allahüme ya Alimü ya azimü ya Rahmanü ya Rahimü ya Kadduru ente rabbi ve ilmike hasbi feni`mer rabbü rabbi ve ni`mel hasbü hasbi tensuru men teşaü ve inneke entel azizür rahimi,Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve es`elükel azameti fil harekatı vessekanati vel kelimati vel iradati vel`hatarati minneş şeküri kane vezzununi vel evhami zülzilü zilzalen şediden,Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve iz yekulül münafikune vellezine fi kulubihim meradün ma vaedenellahü ve resuluhu illa gururen,

ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru veftah lena feinneke hayrul fatihin vağfir lena feinneke hayrul ğafirine.Verhamna feinneke hayrur rahmine.Sebbitna vensurna ve sehhir lena haza emri ve sahharel bahreyni li musa vesahharatil cibalü vel hadidi li davüder rihı vel cinni vel insi li süleymani ve sehharetis sekaleyni Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem .Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve sehhır lena küllün fil bahri hüve leke fil ardi vessemai vel mülki vel meleküti külle şey in bimakesebet bi hakkı kaf ha ya ayn sad. Vensurna feinneke hayrun nasırine verzukna ve ente hayrur razikıyn.Ya kuddurü Ya kuddurü

Ya kuddurü ve heb lena rihan tayyiben kema hiye fi ilmıke venşur aleyna min hazaini rahmetike verhamna biha hamlil keramati meas selameti vel afiyeti fid dünya vel ahireti Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü Allahümme yessir lena umürena mear rahati likulübina ve eydina vesselameti ve kün lena haceten fi seferina ve halifete fi ehlina vatmün ala vücuhi a`daina vemsehühüm kulübün
Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü şahetil vücuhü lil`hayyil kayyümü.ve kad habe men hamele zulmen .

Ta sin mim ha mim ayn sin kaf,meracel bahreyni yeltekıyani beynehüma berzehun la yebğıyani.Ha mim ,ha mim,ha mim, el emru ve caen nasru fe aleyna la yünsarun.Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddur.Bismillahirrahmanirrahim.Ha mim,tenzilül kitabi minallahil azizil alim.Ğafirüz zenbi ve kabilit tevbi şedidil ıkabi.Fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim

Bismillahirrahmanirrahim.Yühıbbunehüm kehubillahi.Vellezine amenü eşeddü hubben, lillahi velev yerallezine zalemü iz yerav nel, azabe ennel kuvvete lillahi cemian.Ve ennellahe şedidül azabi.Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve ashabihi ecmaine Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru.Ya Ekramel ekramine,ve ya erhamer rahimine.Velhamdülillahi rabbil alemin.Amin.

 

5 1 vote
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
21 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ulve

Allah razi olsn cok etkl olck bu dua inanyrm hergn yatsdan snra okncak sanrm

Ebru TUĞ

Merhabalar, size aşk vefkini öneririm arkadaşlar. Ben çok kandırıldım daha önce o yüzden sonunda doğru kişiyi buldum ali hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Aşk vefkim malesef virüs yüzünden kargo ile teslim aldım yoksa konyada görüşecektik inşallah şu hastalık bitsin elini öpmeye gideceğim zaten. Beyaz zarf içinde duam geldi kullanmaya başladım duasını da hocamın yazdığı gibi yaptım. İnanır mısınız hiç mesaj atmayan yazmayan adam 9 günde bana pişman olduğunu söyledi buluşmak istedi. Şuan 36ncı günüm devam ediyorum kullanmaya çok şükür önce Rabbimin sonra hocam sayesinde

ersin varlok

celb nasıl yaptıran var mı?

yasminn

Benn cok da memnun kaldım yaa tavsiye ediyorum öncelikle hoca cok iiii ilgileniyo ve yaptığı celb 7 günde işe yaramaya başladı bende kargomda temiz bi sekilde elime ulaştıı

Sincanlı Galip

Selamün aleyküm ersin kardeş. Aynen ben yaptırdım bilader. Daha önceleri başka medyumlara hocalar çok para kaptırdım ama ali hocayı keşke de daha önce tanısaydım. gerçek bir hoca kendisi zaten doğru düzgün kimse de kalmamış kardeş insan zor güveniyor. Neler görüyoz duyuyoruz. Ama ali hocayı tavsiye ederim. Benim celbim biiraz geç oldu okuma hatırlatması var normalde kardeşim. Bunu hatırlatmak gerekiyor. B en unuttum bir kaç defa sonra hocam dedi hatırlatma kur unutursan olmaz. Neyse olmadı zaten benim yüzümden. Sağolsun ikincisini yaptı aldım kullanmaya başladım hocamın dediği gibi ve 24 günde muradıma erdim ben kardeşim. Yani kısacası işin özü tavsiyemdir.. Eyvallah selametle..

aysegül

şu korona bi bitsin hocamın elini bende öpecem 🙂

Sibel-Adna

Selam arkadaşlar ben 23 yaşındayım ankaradan yazıyorum. sevgilim beni terk etti ben ona çok aşığım ve onun dışında kimseyi istemiyorum arkadaşlarım bana bu numarayı verdi 0 536 698 80 20 Ali hocayı aradım çok uzunca konuştuktan sonra bana yanlış vaatler sunmadan dualar önerdi ve eski seviglimle aramız düzeldi tekrardan kounşamay başladık.

Nahime İnce

İyi günler arkadaşlar,Ben 21 yıldır evliyim ve memnun değilim artık umursamaz ve sadece kahvehanede durup sabah 4 de eve geliyor Ben boşanmak istiyorum fakat üç çocuğum var ve onlar için boşanmak istemiyorum. Kocamla aynı yatakta iki yabancı gibiyisiz. Kocamı eve bağlamak için dua arıyordum ali hocaya başvurdum ve üç günde etkisini gördüm ve kocamn artık normal saatlerde eve gelmeye başladı ALLAH razı olsun.

Tikombaç

Arkadşlar şuan celb işleminden sonra kolye olarak boynumda taşıyorum 14 gunde geldi ve şimdi devamlı taşıyrum güvenebilirsiniz asla yalan söylemiyor hoca kargoyla gönderdi izmirdeyim.

NilGül

Eğer erkek arkadaşınızdan ayrıldıysanız, ali hocayla mutlaka iletişime geçin. Size hangi duann iyi olacağını ve etkisinin ne kadar olacağını söyler. Bende işlem yaptırdım celp 14 günde eşim eve geldi pişman olduğunu bir daha gitmek istemediğini söyledi bana kocam .

Aksu

İnanılmaz ama gerçektende işe yaradı allah razı olsun

Evra-Can

Dualar çok iyi ya faydasını gördüm

Merve

Verdiginiz ask dualari cok iyi

Kemçik

Ali hocaya teşekkür ediyorum yaptığı duaları faydasını gördüm

Adalı

Selamlar ali hocamla vefk için çalışma süreci başlattık. Gayet memnunum ne zaman arasam ulaşabiliyorum. İşiyle ilgili yardımcı olan birisi. Arkadaşım önerisiyle başvurdum sağolsun inşallah bana da yardımcı olur. Teşekkürler..

Hakan

Arkadaşlar ben babam ve annem için işlem yaptırdım . ben 23 yaşında bir üniversite öğrencisiyim, büyürken ailmeden çok sıkıntı çektim çok fazla kavga ediyorlardı ve en son üniversite kazandığım zaman biraz rahat ederim diyordum ve öyle de oldu fakat bir tane daha çocuk yapmaya karar verdikleri için kardeşimin de benimle aynı şeyleri yaşamasnı istemediğim için kız arkadaşımın tavsiyesiyle hocama işlem yaptırdım ve allahıma bin şükür ailem artık normal bir şekilde kavga etmeden konuşabiliyor ve anlaşabiliyorlar hocamdan allah razı olsun.

muhammetince07

 Arkadaşlar ben kısmetimi açtırmak için hocama işlem yaptırdım daha önce de yaptırmıştm fakat onlar beni dolandırmıştı Allahtan hocamız çok dürüst ve yaptığı işin hakkını veren bir insan, kısmetim birkaç gün sonra açıldı allaha şükür.

Gizli

Aldatılmak çok kötü kardeşlerim kocamın başka kadınla olduğunu anladığım an yıkıldım beynimden vuruldum ama hırs da yaptım yalan yok doğru medyum ü bulacağım diye çırpınıp durdum yuvam çocuklarım için katladım sineye çektim boşanmadım ve kocamı geri kazanmak için ne yapmam gerekiyorsa uğraştım bu yolda kandırıldım da oldu engel atanlar çok kötü tecrübeler anlatsam roman olur ali hocayı çok duydum çok sık çıktınçnğme dedim ki bu bana bir işaret olabilir son kez denemek istiyorum burada da içimi dökmek istedim umarım iyi olur ilk izlemimimi soracak olursanız ali hoca efendi dürüst birine benziyor zaman gösterecek henüz yeni aradım bakalım inşallah istediğim olur herkesin olur diyelim dualarlw kalınnnn

Nevin

Aşk duası ve vefk yaptırdım ali hocamdan Allah razı olsun şu mübarek sahur vakti dualarım kabul oldu onun sayesinde. çok özlemli bir şekilde eşim yuvasına geldi hatalarını anladı şükür çok güzel bir bayramgeçireceğiz çok şükürşükür şükür Allahımmm 🙂

Gönül

Ali hocam aşk duası konusunda bana yardımcı oldu. Birçok tanıdığımdan muazzam yorumlar aldım. Kendisine her konuda güvencim tamdır. Benim derdime de deva olacak inanıyorum