Ana Sayfa Aşk Büyüleri Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

748
3

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü

Farklı amaçlara yönelik farklı uman medyumlar doğrultusunda ele alınarak yapılan aşk büyüsü, insanları bir soruya yöneltiyor; Etkili aşk büyüsü nasıl yapılır? Etkili aşk büyüsü var mıdır? Bu soruyu yanıtlamadan önce aşk büyüsünün ne olduğuna ve nasıl yapıldığına göz atalım.

Aşk büyüsü insanların aşk konusunda mutsuzluğuna, mutluluk getirecek, hayatlarını değiştirecek etkili çözümler sağlamaktadır. Eğer hoşlandığınız ya da sevdiğiniz kişi sizden bir anda garip bir şekilde uzaklaşmış ise işini iyi bilen bir medyuma aşk büyüsü yaptırarak, karşı tarafta ki kişiyle ilişkinizi çözüme kavuşturmak mümkündür.

Aşk büyülerinin farklı çeşitleri olduğu için aynı zamanda birini seviyorsanız ve ondan yana size herhangi bir sevgi hoşlantı yok ise, yine çözüm olarak aşk büyüsü uygulanabilir. Bu tür büyüleri yaptırırken önemli olan kendi niyetinizin ne olduğunu medyumunuza açık bir şekilde söylemeniz olacaktır. Bunun yanı sıra yine dikkat edilmesi gereken en önemli husus, kendine doğuştan gelen bir yeteneği ve bu konularda gerçekten tecrübe sahibi olan bir medyumun tercih edilmesi gerekmektedir. Her iki tarafta bağlantısı olan ilim ve irfan sahibi medyumların aracılığıyla güçlü ve etkili bir aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Uygun ve ilim, irfan sahibi hocayı bulmak için günlerinizin harcanacak olsa da kesinlikle bu işi tehlikeye atmamanız gerekmektedir.

Aşk Büyüsü

Pek çok insan aşk konusunda yaşadığı problemler ve ilişkisinde olan sıkıntılar nedeniyle bu durumları düzeltmek için uzman ve tecrübe sahibi bir medyumdan yardım talep etmektedir. Tabii insanlar öncelikle aşk büyüsü nedir? Etkili aşk büyüsü nasıl yapılır? Sorusunun cevaplarını merak ediyor. Buna sadece medyumlar tarafından gerçekleştirilen çok özel yöntemlerin uygulandığı ve bazen farklı eşyaların da kullanıldığı, kişileri birbirlerine tekrardan yakınlaştırma ve ilişkilerini düzene sokma büyüsü de denebilir.

İkinci sorumuzun cevabına gelirsek, evet etkili bir aşk büyüsü mevcuttur. Ama yapılış durumu kişinin amacından amacına göre değişmektedir. Bu nedenle net bir cevap verilmemektedir. Tam etkili cevaplar almak için kesinlikle güvenilir bir medyuma başvurmanız gerekmektedir. Başka türlü evde bu tür büyülerin yapılması ya da bozulması tavsiye edilmez. Örneğin aşk büyülerinin en tehlikelisi olan fotoğrafla yapılan aşk büyüsü, evde yapılması sonucunda şeytani varlıklarını başınıza musallat edebilir.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir ?

Aşk büyüsü çeşitleri yapımına göre değişmektedir. Örneğin sık kullanılan Yakarak yapılan aşk büyüleri, bir çok medyumun aklına gelmese de bilgili medyumlar tarafından sıklıkla yapılan bir aşk büyüsü çeşididir. Kitaplardan gördüklerimiz üzerine geçmişten günümüze en sık tercih edilen büyülerden birisi olan aşk büyüleri, yüzyıllardan beri medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle aşk büyüleri çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Bu nedenle geçmişten günümüze değişiklik gösteren aşk büyülerini sizler için sırasıyla düzenledik. İşte genel olarak bilinen aşk büyü çeşitleri;

 • Kırmızı mumla yapılabilen aşk büyüsü
 • Tuzla yapılabilen bağlama büyüsü
 • Etkili papaz büyüsü
 • Tahta kaşıkla yapılabilen bağlama büyüsü
 • Nohut ile yapılan aşk büyüsü
 • Bez yakarak yapılabilen aşk büyüsü
 • 41 Karabiber ile yapılabilen aşk büyüsü
 • Sabunla yapılabilen aşk büyüsü
 • Adet kanı ile yapılabilen büyüsü
 • Kalem ve kağıtla yapılabilen aşk büyüsü
 • Resim ve fotoğrafla yapılabilen aşk büyüsü
 • Düğüm ve iple yapılabilen aşk büyüsü
 • Sabunla yapılabilen aşk büyüsü

asdasdasdas 300x156 1

Aşk Büyüleri Nasıl Yapılmaktadır ?

Aşk büyüsü önemli bir büyü olduğundan evde kesinlikle yapılmaması gerekmektedir. Eğer evde denemeye çalışırsanız kendi sağlığınızda gerçekten önemli problemler yaşayabilirsiniz. Aşk büyüsünü yaptırmak istiyorsanız, gerçekten işini iyi bilen medyum bulmanız gerekmektedir. Aşk büyüsü yaptırırken, ne amaçla yaptıracağınızı medyumunuzla paylaşmanız gerekmektedir. Medyumunuzla amacınızı paylaştığınız zaman sizi özel bir aşk büyüsü hazırlayacaktır. Bu nedenle her aşk büyüsünün farklı yapılma çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin resme bakılarak yapılan aşk büyüsü, bir resim aracılığıyla yapılmaktadır.

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir ?

Aşk büyüsü hemen etkisini göstermeyebilir. Etki göstermesi için 2- 3 hafta geçmesi gerekebilir. Aşk büyüsü yapılan kişi yaptıran kişiye karşı olan aşk dolu hislerini dışa vurmaya başlar. Hislerini saklayamaz. Bu sayede onlar için aşk kapısı aralanır. Etkilerini hızlı bir şekilde görmek için kaliteli bir medyuma başvurmanız gerekmektedir. Eğer aşk büyünüz gerçekleşirse mutluluğa birlikte büyük bir adım atacaksınız.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürer ? Kalıcı mıdır ?

Çeşitli yöntemler ve malzemeler kullanılarak daha istikrarlı ve uzun sürebilen aşk büyüsü, eğer iyi bir medyum tarafından yapılırsa kalıcı olabilir. Kalıcı olması ne demektir? Yani aşk büyüsü bozulana kadar kalıcılığını sürdürmektedir. Siz de iyi bir medyum tarafından aşk büyünüzü yaptırırsanız, kalıcı aşk büyünüze ulaşabilirsiniz. Diğer yandan medyumunuzu iyi seçmezseniz, aşk büyünüz geçerli olmayacaktır.

 

Değerli Kardeşlerim Sitemizde verilen aşk büyüsü, aşk büyüleri tarifleri bilgilendirme amacındadır. Her ne olursa olsun ne büyüsü olursa olsun büyüden uzak durunuz. Aşk büyüsü ile insanı tesirli kendinize aşık etmek ve bağlamak günah ve haramdır. Aşk büyüsü yaptığını iddia eden hocalar ve medyumlar tamamen yalancıdır. Bu yüzyılda aşk büyüsü yapmasını bilen hoca yoktur. Şanslı bir yüzyıl olduğunu düşünüyorum.

Aşk büyüsü, aşk büyüleri, bağlama büyüsü veya farklı büyüler yaptığını iddia edenlere güvenmeyiniz anca parasını kaptırırsınız. Böyle bir büyü olmadığı gibi tutmayacağı gibi buna niyetlendiğiniz için bile günahtır. Büyü yapan ve yaptıran lanetlenmiştir.  Aşk büyüsünü açıklayacak olursak aşk büyüsü insanı tesir altına alarak kendinize aşık etmektir. Hiçbir zaman böyle büyüleri tasvif etmiyoruz. Allah’tan hayırlısını istemek sizin için daha hayırlı olacaktır. Selametle.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
TEKHAN

NASIL YAPILIR ADMIN BILGI VERCENMI???

Hayriş

Kocam evi terketti :((( çok yalnız hissediyorum çaresizdim aşk celbi yaptırdım kocamı eve geri getirmek için çok güzel gümüş kaplamalı geldi 6 günde kalakalmıştım tek başıma şimdi tekrar umut ettim iyiki hocaya ulatıom işlemim devam ediyor.

Yıldızhanım

Sıkıntıların küçüğünr de büyüğüne de her sey dualar ilaç gibi bizzat yaşadığım dertlerime derman oldu ali hoca onsz bu zor günleri nasıl atlatırdım bilmiyorum allah razı olsun sizden hocam