Ana Sayfa Medyumlar Alanında Uzman ve Deneyimli Medyumlar

Alanında Uzman ve Deneyimli Medyumlar

105
0

Alanında Uzman ve Deneyimli Medyumlar

Alanında Uzman ve Deneyimli Medyumlar
Alanında Uzman ve Deneyimli Medyumlar

Alanında uzman ve deneyimli medyumlar, çeşitli büyüleri ve ritüelleri doğuştan gelen yetenekleriyle uygulayan kişilerdir. Sonradan öğrenme ile medyum ya ad hoca olunamaz. İşlem yaptıracağınız ve destek alacağınız kişilerin mutlaka doğuştan yeteneği olmalıdır. Bu içeriğimizde medyum ne demek, en iyi medyum nasıl anlaşılır ve merak edilen diğer konulardan söz edeceğiz.

Medyum Ne Demek?

Medyumlar, geçmiş yıllardan bu güne kadar varlıklarını sürdüren ilim sahibi insanlardır. Enerjilerini ve hükmettikleri varlıkları doğru yöneterek hayırlı işler yapmaktadırlar. Aşk büyüleri, bağlama ritüelleri ve benzeri ritüeller; medyumlar tarafından gerçekleştirilen işlemlerdendir.

Fransızca asıllı olan Medyum kelimesinin kökeni, “aracı” sözcüğüne dayanmakta. Ruhlar alemi ile iletişime geçen, farklı boyutlardaki varlıklara erişebilen medyumlar; enerjilerini ve yeteneklerini doğru yönlendirerek kullanmaktadır.

En İyi Medyumlar

En iyi medyumlar arasında olan hocamız, isteklerinize ve beklentilerinize, hayallerinize uygun işlemler yapmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli medyumların olmazsa olmaz özelliği olan doğuştan gelen yetenek, değerli hocamızda da mevcuttur.

Doğuştan gelen manevi gücü ve ilmi ile derde deva olmakta, sevenleri kavuşturmaktadır. Bunun yanı sıra farklı bir amacınız, isteğiniz ve hayaliniz varsa hocamızla paylaşabilir yardım alabilirsiniz. Büyü bozmak, fayda sağlayacak ritüeller yapmak ve tavsiye vermek amacıyla destek veren medyumlar, mutlaka bazı özellikleri barındırmalıdır. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir;

 1. Mutlaka doğuştan gelen yetenekleri olmalıdır,
 2. Asla yalan söylememeli, tüm doğruları sizinle paylaşmalıdır,
 3. Düşüncelerinize ve isteklerinize önem vermeli; hayallerinize uygun işlem yapmalıdır,
 4. Enerjisini doğru yönlendiriyor olmalıdır,
 5. İlim, bilgi ve tecrübe sahibi olmalıdır,
 6. Hayal satmamalı, gerçeklerle konuşmalıdır,
 7. Saygılı olmalı, hakkınızda gördüklerini sizinle paylaşmalıdır,
 8. İbranice, Süryanice ve Arapça gibi bazı dillere hakim olmalıdır,
 9. Havas ilmi ile alakalı derin ve detaylı bilgisi olmalıdır,
 10. Küçük yaştan itibaren yeteneğini fark etmiş olmalı, zaman içerisinde geliştirmiş olmalı,

Size fayda sağlayan ve bu sıralanan özelliklere sahip olan medyum hocamız, derdinize kısa sürede deva olacaktır. Sizin hayrınız ve beklentilerinize uygun işlemler yaparak; mutluluğa adım atmanızda etkin rol oynayacaktır.

Medyum Hocaların Görevleri

İnsanların yararlarına işlemler yapan medyum hocalar, çeşitli enerjileri kullanarak insanların iradelerini değiştirme gücüne sahiptir. Sanıldığının aksine insanüstü güçlere sahip olan en iyi medyumlar; bugüne kadar insanların yararı için birçok işlem yapmıştır.

 1. Ölen kişilerle iletişime geçerek bilgi alma, görüşebilmek,
 2. Gelecekten ve geçmişten bilgi alma,
 3. Bir kişide olan musallatları görme, büyü ve farklı enerjileri tespit etme,
 4. Amaca hizmet eden büyü işlemleri yapma,
 5. Büyü bozma ve negatif enerjileri dağıtabilme,
 6. Danışan kişilere manevi huzur verme,
 7. Koruma çemberi oluşturma, tılsımlarla kişiyi koruma,

Gibi ilimlerle kişilerin mutluluğa ulaşması amaçlanmaktadır.

Medyum Hoca Büyü Yapar Mı?

Medyum hocalar doğrudan büyü yapan kişiler değildir. Fakat insanların iyilikleri, mutlulukları ve hayırlı işler söz konusuysa yeteneklerini kullanarak büyü yapabilir ve büyü bozabilirler. Manevi güçleri sayesinde ilimlerini kullanarak etkili işlemler yapmakta ve sevenlerin kavuşması gibi hayırlı işlere imza atmaktadır. Başta havas ilmi olmak üzere diğer birçok ilimle alakalı detaylı bilgisi, tecrübesi ve yeteneği olan hocamız, isteklerinize uygun işlemler yapmaktadır.

Medyumlardan Hizmet Almak Güvenli midir?

Hizmet alacağınız medyum yukarıda sıraladığımız özelliklere ve yeteneklere sahipse; güvenilirdir. Ek olarak gerçekten güvenilir olan bir medyumun asıl amacı para olmaz. Esas amaç fayda sağlamak ve mutlu olacağınız işlemler yapmaktadır. Sıraladığımız özellikleri ve kriterleri sağlayan medyum hocalar, güvenilir olmaya adaydır.

Aklınızda soru işareti olmadan, gerçekten ilim sahibi olan birine danışmak, merak ettiklerinizi sormak ve işlem yaptırmak için hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Medyumlar Büyüleri Ortadan Kaldırabilir mi?

Medyumlar, sahip oldukları yetenek ve enerjileri kullanarak bir kişi üzerinde olan büyüyü bozabilirler. Üstelik ilimleri sayesinde kalıcı olarak kişiyi huzursuzluktan kurtarır, mutlu olmalarını sağlayabilirler. Fakat bu işlemler oldukça tehlikeli olduğu için sadece gerçekten güvendiğiniz ve bilgi sahibi olan Alanında uzman ve deneyimli medyumlar ile çalışmanız sağlıklı olacaktır.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Bağlama büyüsü yapan medyumlar, istediğiniz kişiye kavuşmanız için tılsım yapmaktadırlar. Kısa sürede etki eden aşk büyüleri, istediğiniz kişinin sonsuza kadar size aşık kalması, evlenmek istemesi, sadık olması ve sizden başkasını görmemesi için çeşitli işlemler içerir.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments