Ana Sayfa Muhabbet Duaları Aile Arasındaki Geçimsizlikler İçin

Aile Arasındaki Geçimsizlikler İçin

696
0

Aile Arasındaki Geçimsizlikler İçin

Aile Arasındaki Geçimsizlikler İçin
Aile Arasındaki Geçimsizlikler İçin

Aile arasındaki geçimsizlikler için ve onların kalkması için, yıkılan yuvaların düzelmesi için aşağıda gelen mübarek ayet miskianber mürekkebi ile yazılır ve ayetin sonunda geçimsiz olan aile fertlerinin isimleri ilave edildikten sonra temiz bir suya koyulur ve suyun üzerine bin defa yine aynı ayet okunarak nefes edilirse ailedeki anlaşmazlık ve tartışmalar kalkar ve yerini muhabbet, hürmet, sevgi ve saygıya bırakır.

Kul in küntüm tühibbünellah Fettebiuni yuhbibkümüllahü ve yağfir leküm zünubeküm, vallahü ğafurur rahiym.

 

Etkili Muhabbet Duası Nasıl Edilir ?

Etkili bir muhabbet duası okumak için salih bir niyet ile güzelce abdest alınır. Eller semaya kalkar ve sadece saf ve temiz duygular düşünülür. Bir çok şeyin adabı olduğu gibi dua etmenin de bir üslubu elbette bulunur. Edilen duaların kabul edilmeyecek düşüncesi olmamalı niyet temiz ve düşünce olumlu kılınması gerekmektedir. Hadisi Şerifte buyurduğu gibi kabul olmasa bile sevabı büyüktür.

Aile arasındaki geçimsizlikler için! Fakat duâlarımızın kabul olup olmaması, Cenâb-ı Allah’ın hikmeti ile ilgili bir meseledir. Kulun, -duâ sevabından mahrum edilmemek kaydıyla- duâsı Cenâb-ı Allah’ın hikmetine uygun düşmüşse kabul edilir, uygun düşmemişse kabul edilmez. Kabul edilmediğinde kul duâ sevabından mahrum edilmiş olmuyor. Kul sevabını alır. Fakat duâsı kabul edilmemiştir. Çünkü hayırlısı böyledir. Kul duâ eder; ama hayırlısının ne olduğunu bilemez.

 

Bunun yanı sıra Muhabbet Duası için çalışmalar yapan hocalar da bulunur. Dua bizler için en hayırlısı ne yazık ki Muhabbet Büyüsü yapan bazı medyum hocalara da rast geliriz. Bizim için en doğru yol dua yolunda ayrılmamaktır. Selam ve dua ile kalınız..

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments