Ana Sayfa Aşık Eden Dua 3 Günlük Aşk Duası

3 Günlük Aşk Duası

500
2

3 Günlük Aşk Duası

3 Günlük Aşk Duası
3 Günlük Aşk Duası

Bu vereceğim özel aşık etme duası ile kişi size 3 günde aşık olur ve gözü sizden başkasını görmez. Yapılması gerekene geçmeden önce harama ve vebale kullanmayınız sonuçları ağır olur.

Öncelikle temiz bir gusül abdesti alınır 4 rekat namaz kılınıp namazın sonunda aşağıda bulunan tesirli aşk duaları okunur. Okunan aşk duası ile kişi size aşık olacaktır 3 gün devam etmeniz gerekmektedir.

3 Günlük Aşk Duası için Okunacak Aşk Duaları :

Bismillâhirrahmânirrahîm. Bedûh bedûh bedûh bedûh bedûh bedûh bedûh bedûh bedûh bedûh bedûh bedûh müsri’.Ve neza’nâ mâ fî sudûrihim min ğıllin ihvânen alâ sürürin mütekâbilîn Yuhibbûnehüm ke hubbillâhi vellezîne âmenû eşeddü hubben lillâh.

Lev enfakte mâ fil ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim velâ kinnallâhe ellefe beynehüm innehü azîzün hakîm.Yâ bedûh bi mehabeti fülânete binti fülânete ilâ mehabbeti fülân ibni fülânete bi hakki hâzihil esmâi âhiyyen şerâhiyyen âhiyyen şerâhiyyen edûnâyi

Okunacak Diğer Aşk Duası :

İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi tedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun

Denenmiş aşk duası

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
İstemiyorum

Bunu yapıpta sonuç alan var mı?

MELAHAT U

BEN YAPTIRDIM 16 GUN OLDU ENGELLYDM KALKDRD AMA DONMED DAHA BEKLİYORM