Ana Sayfa Kısmet Duaları 3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır?

3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır?

123
0

3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır?

3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır?
3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır?

3 günde kısmet açma, 72 saatte kısmet açan dua ile mümkündür. İşlem sonrasında gerek aşk, gerekse maddi olarak kısmette açılma görülür ve işinin ehli kişiler tarafından yapıldığı takdirde çok kısa süre içerisinde büyük faydalar sağlar.  İşlerin artması, evlenmek ya da bolluk ve bereket isteyen kişiler mutlaka kısmet açma ritüeli yaptırmalıdır.

Üç günde kısmet açmayı herkes yapamaz. Yalnızca işinin ehli olan, tecrübeli ve ilim sahibi hoca ve medyumların yapması makbuldür. Zira yapacağınız en ufak yanlış işlemde kısmetiniz kalıcı olarak kapanabilir.

3 Günde Kısmet Açma Nedir

3 günde kısmet açma, çeşitli dualar ve Allah C.C’nin de yardımıyla yapılabilen bir işlemdir. İşlem sonucunda kişiler eskiye nazaran daha kısmetli, bolluk ve bereket içerisinde yaşamını sürdürmeye başlar. 3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır? Yalnız bu işlemleri kendi kendinize acemi bir şekilde yapıldığı takdirde büyük zararlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple 3 günde kısmet açma nasıl yapılır gibi detaylı anlatımlardan ve tarifleri uygulamaktan kaçınıp, bir uzmandan yardım almanızı tavsiye ederiz.

Özellikle eş ve iş bulmak isteyen ve uzun süredir amacına ulaşamayan kişilere göre evlilik için kısmet açma duası ve iş için kısmet açma duası tavsiye edilir. Dini bütün, ilim sahibi olan ve bilgisiyle daha önce bu işlemleri yapan tecrübeli kişiler tarafından edildiği takdirde kabul olma ihtimali daha da artar. Bu nedenle birine danışmanız ve yardım istemeniz daha kesin sonuçlar verecektir.

3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır?

3 günde kısmet açma, detaylı olarak yapılması gereken ve sabit bir tarifi / yöntemi olmayan işlemler arasındadır. Yaşınız, yaşam şekliniz, medeni haliniz, işiniz ve diğer birçok kriter; 72 saatte kısmet açma konusunda yöntemi belirler. Gelişigüzel şekilde yapıldığı takdirde olumlu sonuç alınmadığı gibi, aynı zamanda hayal kırıklığıyla da sonuçlanabilir.

Üç günde kısmet açan dua sayesinde hem bolluk ve bereketini arttırabilir, hem de evlenmek istiyorsanız yine etkisini görürsünüz. Bu konuda önemli olan niyetinizdir. Niyet ettiğiniz ve isteğiniz neyse, sonuç olarak ona ulaşırsınız.

72 Saatte Kısmet Açan Dua

72 saatte kısmet açan dua için mutlaka abdestli olmalı, her gece uyumadan önce 77 kere tekrar etmelisiniz. 3 günün sonunda etkisini gösterecektir. 3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır? Eğer etki görmezseniz, daha güçlü kısmet açan muska için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederim. 72 saatte kısmet açan dua şu şekildedir;

allahuma arzuqni altawfiq walbarakat

Düzenli olarak her gün bu duayı etmeniz oldukça faydalı olacaktır. Ek olarak merak ettiğiniz ya da denemek istediğiniz farklı dualar varsa, hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kısmet açmak için yapılan ritüeller yaparak da amacınıza ulaşabilirsiniz. Fakat bu ritüeller aynı zamanda tehlikeli olabilmektedir. Bu sebeple ilim sahibi ve tecrübeli olan kişiler tarafından yapılması makbuldür. Aynı zamanda bu şekilde daha güvenli olacaktır.

3 Günde Kısmet Açma Büyüsü Kimlere Tutmaz?

3 günde kısmet açma büyüsü kimlere tutmaz sorusu da birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Aşağıda sıralanan kişiler için uygun değildir.

  1. Evli olduğu halde evlenecek eş aramak için yapılıyorsa,
  2. Kısmeti onun için hayırsızsa ve kavuşmak için yapıyorsa,
  3. Yürekten inanmadan yapıyor ya da yaptırıyorsa,
  4. Maddi olarak kısmet açmak istiyorsa fakat fakir ve fukaraya yardım etmiyorsa,
  5. Kötü niyetle yaptırıyorsa üç günde kısmet büyüsü kesinlikle tutmaz.

Kısmeti Kapanan Kadınlar İçin Kısmet Açma Duası

Kısmeti kapanan kadınlar için kısmet açma duası, oldukça faydalıdır. Dualar, ritüeller, büyüler ve muskalarla kapanan kısmet kolaylıkla – kısa süre içerisinde kolaylıkla açılır. Bunun için hocamızla iletişime geçerek isteklerinizi, hayallerinizi ve beklentilerinizi anlatmanız yeterli olacaktır. 3 Günde Kısmet Açma Nasıl Yapılır? Fakat öncesinde kısmetinizin açılacağına yürekten inanmalı, niyetinizi iyi şekilde dile getirmelisiniz.

Kısmeti Kapanan Erkekler İçin Kısmet Açma Duası

Kısmeti kapanan erkekler için kısmet açma duası, faydaları ve faziletleri fazla olan işlemler arasındadır. En etkili duaları sizlere önerecek olan tecrübeli ve ilimli hocalar; daha fazla verim almanızı ve sürecin hızlanmasını sağlarlar. Bu konuda bilgi ve destek almak için çok değerli hocamızla iletişime geçebilir ve kısa süre içerisinde derdinize derman bulabilirsiniz.

Anında Etkili Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments