Ana Sayfa Aşık Etme Duaları 24 Saatte Tutan Aşık Etme Duası

24 Saatte Tutan Aşık Etme Duası

510
0

24 Saatte Tutan Aşık Etme Duası

24 Saatte Tutan Aşık Etme Duası
24 Saatte Tutan Aşık Etme Duası

Dünyanın her yerinde en karışık konulardan bir tanesi de aşk konusudur. 24 Saatte Tutan Aşık Etme Duası: Aşk insanlığın başlangıcından itibaren hayatın bir gerçeği. Kimi zaman aşklar karşılıklı yaşanırken kimi zaman da tek taraflı şekilde yaşanabiliyor.

İşte bu tür durumlarda yani tek taraflı yaşanan aşklarda kimi zaman aşkına karşılık bulamayan kişi bu durumu kabul etmiyor. Fakat ne kadar çaba gösterirse göstersin aşkına karşılık bulmasının mümkün olmadığı durumlar olabilir. Aşık olduğu kişinin hayatında ya da kalbinde başka biri olabilirken bunun haricinde bu tür durumlar olmasa bile bu aşkı karşı taraf hiçbir şekilde de istemiyor olabilir.

Bu tür durumlarda son çare etkili bir dua olacaktır. Fakat bu dualar bizim bildiğimiz klasik dualar gibi değildir. Öncelikle bunun için iyi bir hoca bulmak gerekecektir. Bu hoca aşık etme başta olmak üzere birçok konuda etkili dualar bilecek etkili bir hoca olması gerekir. İşte bu hocayı bulmak için de arayışta olmak gerekecektir.

Yani ortalıkta bu tür konularda uzman olduğunu iddia eden birçok kişi olsa da bunların bir kısmı tamamen dolandırıcıdır. Siz de bu duruma düşmemek ve paranızı da boşa harcamamak için iyi bir arayışa girmelisiniz. Tamamen emin olduktan sonra da hoca seçimini yapmalı ve durumu hocaya hiçbir eksik olmayacak şekilde yani tamamen pürüzsüz bir şekilde aktarmalısınız.

Aşık Etme Duası Tutar Mı?

Birçok kişi 24 saatte tutan aşık etme duası için talepte bulunur. Hocaya gittiğiniz vakit bu durumu da belirtmeniz gerekir. Hocalar genel olarak öncelikle sizden aşık etmek istediğiniz kişinin belli başlı bilgilerini isteyecektir.

Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde vermeniz gerekir. Daha sonrasında eğer bu kişiyle daha önce iletişiminiz olmuşsa ne tür bir iletişiminizin olduğunu, sizden hoşlanıp hoşlanmadığını tamamen doğru bir şekilde söylemeniz gerekir. Tüm bu bilgiler hoca için oldukça önemlidir. Zaten siz de hoca seçiminde güvendiğiniz bir hoca bulmanız gerekir yani güvenmediğiniz bir kişiyle bu tür bir işlemi yapmanız sakıncalı olacaktır.

Aşık etme duası eğer bu işte uzman bir hocaya gittiyseniz mutlaka tutacaktır. Bu hocalar bildiğiniz her zaman gördüğünüz cami hocaları gibi değildir. Mistik güçleri oldukça yüksek kişilerdir bu sebeple birçok kişinin iletişim kuramayacağı 3 harfli olarak adlandırılan varlıklarda da iletişimleri bulunmaktadır.

Bu sebeple de yöntemleri de bir hayli farklıdır. Yani sıradan bir kişinin bu türde bir dua ederek bunu başarması imkansızdır. Zaten herkesin böyle bir gücü olsaydı herkes istediği kişiye kavuşabilirdi. Bu sebeple de işte bu duayı edecek hocayı seçme konusu oldukça önemlidir ve dikkat edilmesi gerekir. İnternette yapılan araştırmalar sonucunda dua bulup kendiniz etseniz doğal olarak başarılı olamayacaksınız.

Aşık etme duası denildiği vakit tek bir dua düşünmemek gerekir. Hocalar duruma bağlı olarak farklı dualar etmektedir. Kimi insan buraya daha çok imkansız aşkının imkanlı hale gelmesi için gelirken kimi insan da zaten daha önce beraber olduğu kişiyle yeniden beraber olmak yani yine aşık olmak için dua isteyebilir. Bu sebeple de tek bir duadan bahsetmek mümkün değildir. İşte bu tür sebeplerden dolayı bu konuda tamamen uzman kişilerden destek almak gereklidir. Yani 24 saatte tutan aşık etme duası için iyi bir hoca bulmak şarttır. Bu hocayı bulduktan sonra 1 gün içinde imkansız olarak gördüğünüz ilişki imkanlı hale gelecek ve çevreniz başta olmak üzere birçok kişi şaşıracaktır.

24 Saatte Tutan Aşık Etme Duasının Etkileri

Öncelikle bu duayı hoca ettikten sonra duanın etkisinde kalan kişi için ilk gün çok farklı olacaktır. Birden duanın etkisinde kalan kişi duayı eden kişiyi hiç düşünmüyor olsa bile düşünür hale gelecektir. Sevdiğiniz kişiyi aşık etme duası konulu videomuza göz atmak isterseniz buyrun.

Tabii ki bu düşüncede sadece iyi özellikler ve varsa iyi anları akla gelecektir. Duanın etkisinde olduğu için bu zamana kadar neden bu kişiyle birlikte olmadığını düşünecek eğer daha öncesinde reddettiyse de kendisine reddettiği için kızacaktır. Yani ilk olarak pişmanlık hissi oluşacaktır diyebiliriz. Bu pişmanlık hissi daha sonra yerini bu ilişkiye başlarlarsa nasıl bir durum olacağını düşünecektir.

Bu düşünme sırasında hep olumlu şekilde düşünecektir. Yani ilişkiye başladıkları vakit oldukça mutlu bir ilişkileri olacağına tamamen ikna olacak ve kendisini bu konuda şartlandıracaktır. Daha sonrasında da gözüne uyku bile girmeyecek ve uyuyana kadar hep bu durumu düşünecektir.

Bu durum uyandıktan sonra da olacak ve artık duanın tamamen etkisi altına girecektir. Zaten bu saatten sonra da duayı ettiren kişi bir şey yapmasa dahi duanın etkisinde olan kişi aşkını belli edecektir. Yani kısaca toparlamak gerekirse 24 saatte tutan aşık etme duası çok güçlüdür. Bu sebeple de duanın etkisinde olan kişi hep sizi düşünecek ve daha sonrasında da imkansız gibi gözüken aşklar dahi imkanlı hale gelecek yani yaşanacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments