Ana Sayfa Büyüler 11 Düğüm Büyüsü Nedir?

11 Düğüm Büyüsü Nedir?

77
0

11 Düğüm Büyüsü Nedir?

11 Düğüm Büyüsü Nedir? sorusu yanıtı olarak bir insanı bağlamak ve aşık etmek için yapılan kuvvetli ve güçlü büyü türüdür. Elde edilecek verilerin doğruluğu için bir yıldız haritası veya konum durumuna bakılması için mutlaka alanında uzman medyuma danışmak gerekmektedir.

On Bir Düğüm Büyüsü, 11 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

11 Düğüm Büyüsü Nedir?
11 Düğüm Büyüsü Nedir?

On Bir Düğüm Büyüsü, 11 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır sorusu için düğüm atılma yöntemi içinde yapılan büyülerden biridir. İnsan bedeninde ve ruhunda yaşanacak gelgit durumlarını kısa zamanlarda öğrenmek ve hemen anlamlandırmak amacıyla da uygulama olarak büyü yapılmaktadır. Düğüm Büyüsünde ip rengi ve ipin özellikleri önem taşımaktadır.

11 Düğüm Büyüsü Ne İçin Yapılır?

11 Düğüm Büyüsü Ne İçin Yapılır sorusu yanıtı olarak zaman her şeyden önce düğüm Büyüsünde en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Özellikle iyi bir zamanlama tercihinde olunması ve düğüm büyüsünün sonuçlarının olumlu olması bakımından etkili olacaktır. Bir ip ve sicim  kullanılarak elde edilen birçok verinin içinde iyi bir enerji ve güç unsuru da bulunmaktadır.

11 Düğüm Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

11 Düğüm Büyüsü Yapan Medyum Hocalar uzman medyumlar tarafından düğüm büyüsü gibi birçok büyü türü yapılarak da konum ve gezegen bilgilerine bakılmaktadır. Astroloji ile ilgili bir alan olarak da büyü görülmektedir.

11 Düğüm Büyüsü Nedir?
11 Düğüm Büyüsü Nedir?

Ortaya çıkartılan sonuçlar ve insanın duygusal olarak da iyileşme göstermesi sonucunda düğüm büyüsü etkili olarak yapılmaktadır. Zaman içinde tesirli ve etkili malzemeler kullanılarak büyü uygulamaya devam edilir. Yıldız haritası ve enerji durumu hakkında da bilgiler alınarak büyü yapılmaktadır.

Düğüm büyüsünde bir ip ve kıyafet kullanımı büyük ve güçlü bir tesir yaratmaya yardımcı olacaktır. Malzemenin doğru zamanlama ve yöntemde kullanımı etkisini her zaman katlamaya devam edecektir. Materyal ve malzeme kullanımı için uzman bir medyumun olması gerekmektedir.

Ak büyü türü olarak insana zararlı olmayacak uygulamalar içinde sıklıkla yapılmaya devam edilmektedir. En sık yapılan ve uygulanan bağlılık ve aşkı oluşturan büyülerden biridir. Zarar ve yarar konusunda en önemli nokta medyumun alanında başarısı ve daha önceki deneyimleri olmaktadır.

Korunma Duası (Hizb-ul Hıfz) yazımızı da okuyabilirsiniz.
0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments